Wirtualna Polska

Rafał z Top Model pokazał swoje igraszki z partnerką w łóżku. Para w odważny sposób promuje akcję #zostanwdomu

Rafał Torkowski z Top Model pokazał nawet więcej niż Kuba Wojewódzki, żeby zachęcić do pozostania w domu w czasie koronawirusa. Ciekawi? Zobaczcie.

Wirtualna Polska

Rafał Torkowski z Top Model 8 postanowił włączyć się w akcję zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa #zostajewdomu. Poszedł drogą Kuby Wojewódzkiego, który pokazał nagą pupę, żeby zwrócić uwagę na post – wiadomo, golizna się klika.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Model posunął się nawet o krok dalej i opublikował zmysłowe zdjęcie rozebranej ukochanej, Samueli Górskiej, która, nomen omen, jest byłą Króla TVN-u

Rafał Torkowski: naga fotografia Samueli Górskiej

Rafał Torkowski to finalista 8. edycji Top Model. Przystojniak zakochał się z wzajemnością w pięknej Samueli Górskiej, która ma na swoim koncie niezłe podboje – spotykała się między innymi z Kubą Wojewódzkim i Antkiem Królikowskim.

Model i jego dziewczyna postanowili włączyć się do akcji #zostajewdomu. Żeby zwiększyć zasięgi Rafał udostępnił fotografię z naga Samuela na pierwszym planie. Modelka pręży się w łóżku w zmysłowej pozie, a jej jedyna osłoną jest przytulony do jej łona Torkowski.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Autorka pięknego aktu jest Kasia Sasinowska, a cel szczególny. W dobie coraz większego rozprzestrzeniania się koronawirusa, zachęcanie ludzi do pozostawania w domu jest zacne. Rafał skomentował fotografię:

Apel o pozostanie w domach, najlepiej w łóżkach – napisał.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdecydowanie się zgadzamy. Jeśli nie musimy wychodzić z domu, pozostańmy w nim. Albo w łóżku, jak apeluje Torkowski, sami czy z partnerem. Nie narażajmy się, a przede wszystkim przyczyńmy się do zminimalizowania rozprzestrzeniania się epidemii. Nie bądźmy drugą Italią.

Fotografią zachwyceni są obserwujący Rafała. Doceniają ją nie tylko za cel publikacji, ale także artyzm i uczucie na niej zawarte.

Wirtualna Polska
  • I tak rozkwita miłość w czasach zarazy…
  • Cudowne zdjęcie, pozdrawiam was.
  • Ta fotografia idealnie pokazuje, że nagość to nie tylko pożądanie, ale głownie miłość.
  • Z przyjemnością się patrzy na wasze zdj i miłość – piszą internauci.

Samuela Górska i Rafał Torkowski są parą

Samuela Górska i Rafał Torkowski są parą

Rafał Edward

Rafał Edward

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×