Szukaj

Rafał Maserak chwali się jesiennym wózkiem syna. Taki sam mają Lewandowscy

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak wybrał się na spacer ze swoim synem. Zdjęciem z wypadu postanowił pochwalić się w sieci. My zwróciliśmy uwagę na wózek. Ile kosztuje ten model?

Rafał Maserak wiosną po raz pierwszy został ojcem. Synek zdecydowanie zawładnął sercem tancerza, a on stara się spędzać z nim każdą wolną chwilę. Teraz zdecydowanie będzie mógł nadrobić wspólny czas, którego miał mniej, bo przez ostatnie dwa miesiące bardzo intensywnie pracował przy programie Taniec z Gwiazdami, z którym pożegnał się tuż przed półfinałem. Okazało się, że zachorował na koronawirusa, tak samo jak jego programowa partnerka – Sylwia Lipka. Oboje musieli poddać się obowiązkowej izolacji, co uniemożliwiło im dalszy udział w widowisku.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Rafał jest już całkowicie zdrowy i ma mnóstwo czasu na to, żeby spędzić go z małym Leonem. Od dnia narodzin dumny tata chętnie chwali się zdjęciami uroczego malucha. Widać, że jest on bardzo przejęty swoją nową życiową rolą. W jednym z wywiadów zdradził, że syn jest jego oczkiem w głowie, ale nie zapomina także o pielęgnowaniu związku.

Ostatnie miesiące to skupienie się na dziecku. Koło godziny 21.00, gdy syn usypia, zaczyna się czas dla rodziców i chwila na relaks. Staramy się dbać również o tę sferę naszego życia i nie zapominać o sobie, co jest bardzo ważne na początku rodzicielstwa – powiedział w rozmowie z magazynem Dada & Rodzina.

Rafał właśnie opublikował kolejne zdjęcie z synem.

Rafał Maserak pokazał nowy wózek syna

Tata Leona stara się korzystać z ostatnich słonecznych dni jesieni i wybiera się z synem na długie spacery po parku, czyli miejscu, w którym nie ma obowiązku noszenia maseczek ochronnych. Chłopiec jest już na tyle duży, że niemowlęcą gondolę zamienił na wygodną spacerówkę. Jego rodzice zdecydowali się na ulubiony model wszystkich gwiazd.

Syn Maseraka jeździ w czarno-brązowym wózku marki Cybex, którego cena, w zależności od wybranych dodatków, oscyluje w okolicach 6 tysięcy złotych. Ten sam model wózka dla swoich córek wybrali także Anna i Robert Lewandowscy.

Piękna, słoneczna jesień!

Zwróćcie uwagę, że Rafał również swoją stylizację dopasował do wózka syna.


Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak na spacerze z synem

Rafał Maserak na spacerze z synem

Anna Lewandowska z wózkiem projektu Karoliny Kurkovej

Anna Lewandowska z wózkiem projektu Karoliny Kurkovej

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Rzeczywiście jesienna kolorystyka ale mój x-lander w szarym kolorze też się ładnie komponuje z jesienią i złotym kolorem liści, bardzo mi się podoba na takim jesiennym tle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×