Wirtualna Polska

Qczaj miażdżąco o Joannie Koroniewskiej i Macieju Dowborze: „Szkoda, że dzieci nie wzięliście”

Qczaj miażdżąco o Joannie Koroniewskiej i Macieju Dowborze: „Szkoda, że dzieci nie wzięliście”

Qczaj kontra Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (fot. KAPIF)

Qczaj uderzył w Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską. Nie spodobała mu się ich udział w kampanii marki piwnej. Nawiązał do osobistych doświadczeń.

Wirtualna Polska

Maciej Dowbor Joanna Koroniewska wzięli udział w kampanii jednej z marek piwnych. Jej celem jest wsparcie Banków Żywności przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Zaangażowanie gwiazd w akcję organizowaną przez tego typu firmę nie spodobało się części internautów, w tym warszawskiemu aktywiście miejskiemu – Janowi Śpiewakowi.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małżeństwo Dowborów miało wybór: setki tysięcy złotych za reklamę piwa, albo przyzwoitość i przestrzeganie prawa. Niestety, wybrali to pierwsze. Świąteczna kampania piwa, przebrana za akcję charytatywną rozdawania posiłków dla potrzebujących zyskała ich (bardzo kosztowne) wizerunki. Ile z tych osób nie ma pieniędzy na jedzenie, bo rodzice wszystko przepili? Ile z tych osób nie może związać końca z końcem, bo stracili wszystko przez nałóg? – napisał Śpiewak na Instagramie, dodając, że głosi sprawę do prokuratury.

Pod wpisem Śpiewaka głos zabrały inne znane osoby. Jedną z nich był trener personalny Qczaj, który zdobył się na wstrząsające, prywatne wyznanie.

Qczaj kontra Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Sportowiec d początku wpisu nie szczędził gorzkich słów Dowborom.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To mnie zraniłeś Shrek (w domyśle @joannakoroniewska @maciej_dowbor) , zraniłeś wręcz na skroś” Piszę o swoich uczuciach jako syn, wnuk alkoholika, jako dziecko molestowane przez ALKOHOLIKA, i jako alkoholik w 465 dniu swojej trzeźwości. Myślałem, że to jakiś żart, jakiś pastisz… W kraju piwem i wódą pachnącym, w kraju w którym nasze pokolenie próbuje sobie poradzić z traumami i krzywdami wyrzuconymi przez ludzi pod wpływem Aśka i Maciek wyskakują uśmiechnięci z reklamą z cyklu „napier*** się przy świątecznym stole” – zacznij od piwka, skończ na piwku – jak mawiał mój ojciec „klin klinem” – zaczął.

Sam Qczaj ma koszmarne wspomnienia związane z alkoholem. Jego tata zmagał się uzależnieniem.

Szkoda, że dzieci nie wzięliście byłoby bardziej rodzinnie. To nie hejt na reklamę czy „akcje charytatywną”, za którą zarobiliście pieniądze (niech wam idzie na zdrowie). To moje uczucia po zobaczeniu pary ludzi, których szanuję, lubię i którzy mają taki wpływ. Jeszcze mocniej to we mnie uderzyło bo wczoraj, pisząc kolejny rozdział książki wspominałem jak chowałem browary przed tatą z nadzieją, że jak ich nie znajdzie to przestanie pić… – ujawnił.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Autor komentarza i jego matka w Boże Narodzenie musieli uciekać przed ojcem, który w święta nadużył alkoholu.

Pijany przyszedł na moją komunię a w święta pijany, szukając w górnych szafkach kuponów totolotka, zdupcył je na całą wigilię. Mama płakała, potem chyba musieliśmy uciekać…Takie święta… To moje uczucia. Widząc to jest mi po prostu po ludzku przykro. Zatem jakby była kolejna część tym razem z dziećmi dajcie znać – opowiem jak się czują dzieci – dodał.

Wirtualna Polska

Dowborowie przekonują, że na udział w kampanii zgodzili się ze względu na jej aspekt charytatywny.

Qczaj screen portal Pudelek

Qczaj screen portal Pudelek

Qczaj screen portal Pudelek

Qczaj screen portal Pudelek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×