Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

Kinga Rusin, Iga Lis i Pola Lis

Kinga Rusin, Iga Lis i Pola Lis

Iga i Pola Lis na wspólnym zdjęciu

Kinga Rusin i Tomasz Lis, mają dwie piękne córki, Polę i Igę. Iga Lis jest młodsza, ostatnio celebrowała swój pierwszy wielki bal. Pociecha gwiazdy TVN bawiła się bowiem na swojej studniówce w pięknej sukni Paprocki&Brzozowski. Początkująca modelka i uczennica American School of Warsaw bez wątpienia była królową balu, choć należy wspomnieć, że na imprezie nie zabrakło również jej starszej siostry Poli Lis.

Pola i Iga są bardzo aktywne na swoich profilach. Obie z ogromną starannością dokumentują swoje życie, dzieląc się nim z internautami. Na Instagramach obu sióstr, możemy podziwiać piękne foty z luksusowych podróży z rodzicami, nie brakuje również spontanicznych ustawek z ukochanym rasowym pieskiem Czarkiem. Ostatnio jednak siostry Lis, podobnie jak siostry Godlewskie, postanowiły stworzyć zespół rodzinny. Rzadko widujemy je bowiem razem, zatem taka słodka wspólna fotka pięknych córek Rusin to miła niespodzianka dla fanów znanego klanu dziennikarskiego.

Iga Lis wkleiła na swoim profilu uroczą fotografię z ukochaną siostrą Polą, dziewczyny wyglądają bosko! Wysokie, młode, zgrabne i powabne, prawie jak amerykańskie gwiazdy! Dodatkową atrakcją jest także poza w jakiej zaprezentowały się na fotce. Siostry Lis czule się całują, okazują sobie piękną siostrzaną miłość!

Zobaczcie jakie one są śliczne!

Hanna Lis pokazała swój luksusowy salon! Na pierwszym planie są jej zgrabne nogi i czadowe buty z sieciówki! “Jest MOC!”

Wzruszona Kinga Rusin nie wytrzymała i zalała się łzami! Wszystko przez swoją córkę! [WIDEO]

Która z córek Kingi Rusin jest do niej bardziej podoba? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości! Zrobiło w sieci prawdziwą furorę!


Pola Lis i Iga Lis kochają się nad życie

Pola Lis i Iga Lis kochają się nad życie

Iga Lis i Pola Lis na Mazurach

Iga Lis i Pola Lis na Mazurach

Pola i Iga Lis z koleżankami na wakacjach na Mazurach

Pola i Iga Lis z koleżankami na wakacjach na Mazurach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×