Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Piotr Kraśko na okładce „Gali”! Pokazał synów!

Piotr Kraśko na okładce Gali


Piotr Kraśko z synami w Gali

Już w poniedziałkowej Gali na okładce pojawi się Piotr Kraśko. Z zapowiedzi wynika, że będzie bardzo rodzinnie. Dziennikarz opowie m.in. o tym, jak dzieci zmieniły jego życie.

W sesji dla Gali Piotr Kraśko nie pojawił się sam. Towarzyszyła mu cała rodzina, żona, synowie i córeczka. Dziennikarz nie udziela zbyt często wywiadów, ale ten na pewno będzie wyjątkowy, a rodzinne zdjęcia będą dla nich cudowną pamiątką. Na Facebooku gazety możemy zobaczyć już pierwsze zdjęcie, od razu widać, że chłopcy są coraz bardziej podobni do swojego taty. Ostatnio w ich życiu zaszły spore zmiany, bo małżonkowie postanowili kupić dom.

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Piotra Kraśki. „Zdecydowali się na to, ze względu na…”

Piotr i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko są małżeństwem od ponad 8 lat i tworzą bardzo zgraną i szczęśliwą rodzinę. Jeżeli już pojawiają się na oficjalnych imprezach, to najczęściej w swoim towarzystwie.

Nie możemy doczekać się efektów sesji, mała Laura kilka dni temu skończyła roczek. Ciekawi jesteśmy jak zaprezentowała się najmłodsza pociecha państwa Kraśków na zdjęciach.

Zobacz: Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała zdjęcia z rodzinnych wakacji w Dubaju

Piotr Kraśko na okładce "Gali"

Piotr Kraśko na okładce „Gali”

Piotr Kraśko z synami - sesja Gala

Piotr Kraśko z synami – sesja w „Gali”

Czy podoba Ci się Piotr Kraśko jako prowadzący Dzień Dobry TVN?Komentarzy: 1


Gość | 21 stycznia 2017, 09:27

Panie Piotrze, jest Pan wysokiej klasy dziennikarzem – po co Panu te okładki i to w dodatku z dziećmi!? Dziennikarz na poziomie nie musi grać prywatnym życiem. Pozdrawiam


Dodaj komentarz
×