Maria Jeleniewska znów zachwyciła w "Tańcu z gwiazdami". Zgarnęła kolejną "40"!
Maria Jeleniewska jest jedną z faworytek do zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami", w którym występuje z Jackiem Jeschke. Influencerka trzeci odcinek z rzędu zgarnęła maksymalne noty od jurorów. Jej taniec zachwycił widzów, którzy nie kryją wzruszenia pokazem na parkiecie.
Maria Jeleniewska jeszcze przed rozpoczęciem 16. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie była wymieniana jako jedna z faworytek do zwycięstwa. Od pierwszego odcinka programu pozostaje w czołówce rankingu jury, którzy za każdym razem doceniają jej występy z Jackiem Jeschke. W szóstym odcinku "TzG" znów zachwyciła sędziów, tym razem bajkowym walcem wiedeńskim do piosenki z "Małej syrenki".
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
Adrianna Borek kilka razy ODRZUCIŁ zaproszenie do "Tańca z gwiazdami". "Długo się zastanawiałam"
Maria Jeleniewska znów zachwyciła w "Tańcu z gwiazdami". Trzeci raz z rzędu dostała 40 punktów od jury!
Maria Jeleniewska i Jacek Jeschke na potrzeby występu przeobrazili się w Arielkę i Eryka, a w ich walcu wiedeńskim nie zabrakło zarówno kroków podstawowych, jak i efekciarskich podnoszeń i akrobacji. Jurorzy byli pod wrażeniem ich tańca i przyznali im komplet 40 punktów.
Walc wiedeński w wykonaniu Marii Jeleniewskiej i Jacka Jeschke zachwycił także widzów Polsatu, którzy na gorąco komentowali to, co widzieli w "Tańcu z gwiazdami". Pod fragmentem występu pary udostępnionym w sieci czytamy:
Najbardziej perfekcyjny taniec jaki widziałem w tym programie!
Marysia autentycznie płynęła po tym parkiecie. Obłędnie piękny walc. Trafia na listę moich ulubionych tańców z programu.
Walc tak cudowny, tak lekko zatańczony! Nieprzesadzone elementy akrobatyczne, dużo walca w walcu, mega profesjonalnie, cudo!
Daliście czadu! Wzruszyłam się totalnie...
Marią Jeleniewską zachwyciła się też Patricia Kazadi, którą obecnie możemy oglądać w polsatowskim "Must Be the Music". Oceniając występ influencerki w "Tańcu z gwiazdami", napisała:
Nie mam słów, aby opisać to, jak pracowita jesteś. Za każdym razem mnie zaskakujesz. Co ty wyczyniasz na tym parkiecie?! Tak bardzo widać, jak ciężko pracujesz nad każdym detalem. Wszystko jest dosmakowane, a dziś doprawione szczerym wzruszeniem i emocją. Brawo, kochana! Właśnie takich młodych ludzi silnych, ambitnych, utalentowanych, a w tym samym czasie – pomimo sukcesu – nadal skromnych nam potrzeba!
Fragment występu obejrzysz poniżej: