Paulina Smaszcz zdradziła, jak Maciej Kurzajewski traktuje synów, odkąd związał się z Kasią Cichopek. Jej słowa tną jak brzytwa!

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz w podcaście Anny Zejdler ponownie ruszyła ze szturmem na byłego męża. Co tym razem wytknęła Maciejowi Kurzajewskiemu?

Paulina Smaszcz nie odpuszcza. Po serii wpisów i wywiadów, w których oberwało się Maciejowi Kurzajewskiemu pojawiła się w podcaście Anny Zejdler, w którym zaatakowała między innymi Izabelę Janachowską, która według niej rozbiła poprzedni związek swojego męża. Wywołała tym oskarżeniem już nie burzę, a prawdziwy sztorm! Wywołana do tablicy była tancerka zdecydowała się na oskarżenia w specjalnym oświadczeniu. Wytłumaczyła w nim, że gdy poznała Jabłońskiego, ten już był po rozwodzie. Opowiedziała też o długich staraniach o dziecko. Jednak i tu przepychanki się zakończyły, bo Smaszcz zdecydowała, że to do niej będzie należało ostatnie słowo.

Przedstawiła na Instagramie swoją wizję związku Janachowskiej i Jabłońskiego. Dołączyła zdjęcie z mężczyzną, który pokazuje wulgarny gest.

Smaszcz również poruszyła temat byłego męża, a także tego, czy żałuje, że doprowadziła do ujawnienia jego nowego związku. Co powiedziała?

Paulina Smaszcz z nowymi zarzutami do Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz wyznała, że próbowała sprawę nowej relacji Macieja Kurzajewskiego rozwiązać prywatnie, ale podobno się nie udało. Zdradziła, że jej synowie nie mogą odwiedzić swojego taty, kiedy przebywa u niego Kasia Cichopek.

Ja spróbowałam przedtem zrobić to między nami, tylko to nie działa. Dlatego powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna – to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – mówiła.

I dodała rozgoryczona:

Wiesz, jest jakaś granica, do której można się posunąć i ja naprawdę przez dwa lata od naszego rozwodu starałam się mieć rewelacyjne relacje z Maćkiem, komunikatywne. Maciek przychodził na obiady, razem jeździliśmy na obiady… Nagle pojawia się ta kobieta… Z moimi partnerami Maciek nie miał problemu, zawsze to jest jego dom, zawsze mógł przyjść, bo on jest ojcem moich dzieci, a ojca mają jednego i będą miały jednego do końca życia – opowiadała Zejdler.

Paulina uważa, że wypełniła wszystkie postanowienia, jakie padły po rozstaniu z Maciejem. Zdradziła, że umówili się na szacunek do 23 lat, które razem spędzili i na szacunek do synów i że zawsze oni będą priorytetem.

Nie może być tak, że na coś się umówiliśmy i znowu ja wypełniam wszystkie ustalenia tej umowy, a pojawia się pani Katarzyna i wszystko znika – powiedziała.

Podkreśliła, że dla niej dobro synów jest najważniejsze. Do tego stopnia, że nie ma dla niej opcji, żeby związać się z kimś, kogo jej dzieci by nie zaakceptowały.

Gdyby kiedykolwiek mój syn jeden, czy drugi powiedział: „Mamo, nie akceptuje twojego partnera, nie lubię go, nie jestem w stanie się z nim porozumieć”, przepraszam moich partnerów, ale mówię im: „pa, pa” – mogliśmy usłyszeć w podcaście.

To właśnie jej synowie mieli ją poprosić, żeby ujawniła prawdę.

Oni mnie w tym bardzo wspierają, bo uważają, że gdzieś granica została gdzieś przekroczona.

I co wy na to?


Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz mówi o

Paulina Smaszcz mówi o "ku*wiszonach"

Komentarze

 • ekk pisze:

  Co tu pisać, do lekarza pani musi, dobrego specjalisty, to już choroba.

  • Adam pisze:

   Ta kobieta OSZALAŁA ZE ZŁOŚCI!!!!!Trochę godności pani Paulino.Co to pani da ze bedzie pani opluwać swojego byłego męża a teraz jeszcze inny związek wzięła pani na tapetę???Niech się pani nie wtrącą w życie innych ludzi.Proszę się zająć swoim życiem ośmiesza się pani.

  • Gość pisze:

   Masakra ponizasz się kobieto, ogarnij się, szukasz rozgłosu ale w negatywną stronę. Czemu wcześniej się tak nie udzielalas?

  • GośćBaba pisze:

   Jej już lekarz nie pomoże,to taki typ kobiety. Takie kobiety mężczyźni omijają szerokim łukiem,więc jest samotna, nie kochana,nikomu już nie potrzebna,to teraz wylewa się z niej żółć. A przy tym obrywają wszyscy wokół. Jest najlepszym przykładem tego,że wykształcenie nie stanowi o kulturze człowieka.

  • Grażyna Swietochowska pisze:

   Rada. Pisać jasno w czym rzecz. A nie informować tak by odczyt byl bezsensowny… Teraz wiadomo w czym rzecz ! A ile to trwało ? Ale i tak olać wszystko i żyć dalej… Nawet bez ojca dla dzieci.

  • Gość pisze:

   Ssama się lecz prostytutko

 • Gość pisze:

  ja chyba wszystkie komentarze , i te złe i te dobre , muszą podniecać , nie widzę innego powodu żeby tak się wygłupiać , robić cyrk ze swojego życia , a najśmieszniejsze jest , ze ona zastawia się dziećmi , które już są dorosłe , kobieta bardziej niż beznadziejna

 • GośćMika pisze:

  Powinni, głupiej Babie założyć Sprawy, sądowe o Zniesławienie i od razu, usiadła by na dupie i przestała, Ludzi obrażać!!!! Sfrustrowana i zawistna, rozwódka.Wstydu Babsko nie ma 😡😡😡😡

 • Gość pisze:

  Szacunek Pani Paulino …prawda się obroni …pomimo iż żyjemy w chorych czasach ,gdzie zło się chwali i popiera a krzywdę albo chowa pod dywan albo potępia się skrzywdzonego że śmie zabierać głos ….

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z panią w 100 procentach

  • Gość pisze:

   Zgadzam się, chory świat!!!!!!!!

  • Jagna pisze:

   A ty człowieku tak poważnie

  • Gość pisze:

   Dlaczego nie może przestać obrażać ludzi. Przecież Izabelę niszczy przez zwykłą zawiść. Po rozwodzie ona miała już iluś partnerów, więc czego chce po trzech latach od Maćka. Taka prawa a gdyby naprawde szanowała swoją rodzinę nie mieszkałaby synów i matki do swoich niecnych gierek.

 • Gość pisze:

  litości kobieto może już odpuścisz…pomyśl o innych

 • Gość Rita pisze:

  to jest zenujace jak ta kobieta kyora obnodi sie deoim wyksztalceniem itd tak die zachoeuje bulo minelo przrdtsls byc zons i to mudi zsskceptowac js mydle ze to poczatek mrnopauzy roznir to przechodzimy czadem niektorym pada na glowe moja kuzynka lekarz matka czworki dzieci oszala mudiala zrezygnowac z pracy mowisc o dziecisch i tsk rozpaczajac to chyba chore obydwaj zyja poza Polska i pewnie nie sa dumni jak mamuska sie osmiesza zero klasy bo nie wyksztalcenie stanowi czy masz klase i kulture ts jej petarda chyba odpalila by ja zniszczyc bo jak to nazwac zero!!!!!

  • Gośćiuwa pisze:

   Po jakiemu ty piszesz??

  • Polka pisze:

   Obnosi się swoim wyksztalceniem? Bo je ma a ty miernoto spróbuj choć zawodowkę skończyć..za ciasna głowka do nauki ale dupa gotowa dna kazdego rjzporka byleby cie ktoś przeczyścil..tfu

 • Gość pisze:

  Kobieto nie rób z siebie pośmiewiska. Wasze sprawy nie powinny być załatwiane na forum publicznym. Jeśli chce pani zwrócić uwagę to gratuluje

  • Agnieszka pisze:

   Sfustowana kobieto, ty w końcu pomyśl o tych dzieciach i przestań się kompromitować. Ja bym się wstydziła swojej Matki jakby takie brudy prała na forum.

  • Gośćjaga pisze:

   Całe szczęście że Hakiel szybko się pocieszył. Też by prał brudy,bo to taki śliski typ. Jak widać szybko się pocieszył,a niby taki skrzywdzony był. Paulinie potrzeba „chłopa” i nic więcej !!!!!

 • Gość pisze:

  Komedia ;)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×