Młodsza o 26 lat partnerka Krzysztofa Skiby wymieniła swoje zalety. Sporo tego. Hejterzy nie są w stanie jej dorównać

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba ma młodszą o 26 lat partnerkę. Karolina zareagowała na hejt. Wymieniła swoje zalety, a jest ich tyle, że krytykantom opadną szczęki. 

58-letni Krzysztof Skiba to wokalista i autor tekstów zespołu Big Cyc. Formacja ma spore grono fanów, zwłaszcza tych zaangażowanych politycznie. Muzycy raz po raz rozliczają się w tekstach z politykami i rządem. Krzysztof był długo w związku małżeńskim z Renatą, pracującą jako lektorka greki i łaciny na Uniwersytecie Gdańskim. Para ma dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że rodzice mężczyzn są w separacji. Gwiazdor spotyka się z młodszą o 26 lat pięknością, Karoliną Kempińską.

Związek pary wywołał sporo emocji. Część internautów, nie mogąc zrozumieć, że wiek to tylko liczba, przypuściła atak na Karolinę. Pojawiła się masa chamskich komentarzy, których autorzy zarzucali jej, że jest ze Skibą dla sławy lub pieniędzy. Ukochana muzyka postanowiła odnieść się do zmasowanej krytyki. Zrobiła to w trakcie rozmowy z serwisem Cozatydzien.tvn.pl.

Krzysztof Skiba: jego partnerka reaguje na hejt

Karolina zaczęła od tego, co musi wyczytywać na swój temat w internecie.

Ile komentarzy jest o tym, że na pewno jestem mało inteligentna, bo pozuję, że nie pracuję itp. – rozpoczęła.

Adresatka zarzutów zna swoją wartość. Ma dobrą pracę w branży IT, mówi w czterech językach, z czego w trzech biegle, a ponadto interesuje się literaturą. W miesiąc czyta tak wiele książek, że jej krytycy nie są w stanie przeczytać tyle przez kilka lat.

Wiem, że trzeba to ignorować, ale strasznie mnie to irytuje, bo jednak pracuję w branży informatycznej, znam cztery języki, z czego trzy biegle, a w ciągu miesiąca czytam więcej książek niż pewnie takie osoby przez kilka lat – podsumowała.

Hejterzy po zapoznaniu się z listą kompetencji Karoliny powinni zmienić nastawienie do niej.

Krzysztof Skiba o relacjach z teściem

Wcześniej Krzysztof i Karolina udzielili wspólnego wywiadu portalowi Gazeta.pl. Partner modelki pochwalił się, że nie tylko jest starszy od niej, ale również od jej taty. Znacznie ułatwia to kontakt między mężczyznami.

Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy – wyjawił Skiba.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.


Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Komentarze

 • Ktoś pisze:

  Nie szanowales Krzysiu wspanialej rodziny jaką miałeś, a teraz to dalszy pokaz twojej głupoty, braku szacunku dla bliskich i chamstwa.

 • Gość pisze:

  Ma uszkodzony mózg bo nie poleciała by na tego dziadka ani on ładny ani przystojny

 • Gość pisze:

  Czlowiek zeszmacony

 • Ktoś pisze:

  Facet bez honoru. Zdradzil rodzinę i tym sie chwali. Nie ma rozwodu a wszedzie pokazuje sie z tą tandetną lalą. Jak dla mnie zero, zero, zero

 • Gość pisze:

  Uwielbiam Pana Krzysia i życzę szczęścia , ale muszę niestety przyznać , że nieco tandetnie się Karolina ubiera

 • Gośćbea pisze:

  Nie znam nie wiem o co chodzi miłość, zauroczenie, kasa? Patrzę na fotki i niestety atrakcyjna ta dziewczyna, ale w ubiorze jakaś tandetna. Bazar czy taki gust? Kobieta z klasą i kasą inaczej wygląda i nie chodzi o marki logotypy itd

 • Gość pisze:

  Może mówić w ilu językach chce i czytać tyle książek ile chce i tak nic jej to nie da

 • Gość toja pisze:

  Możesz być zaprzyjaźniony z rodzicami,a ona moze czytac mnóstwo ksiazek( kwestia jakich),ale i tak wygladasz z nia jak tatus z córcia.Postapiles oaskudnie wobec żony i to wroci do ciebie ,gdy Karolcia cie rzuci,a rzuci napewno.Nie bedzie chciala byc z facetem, który do toalety będzie o lasce chodzil.Niech dojdzie do ciebie ze się starzejesz,twoje cialo zmienia sie.Nigdy o nie zbytnio nie dbales,jestes utyty.Za chwile zmieni sie zapach twojej skóry.Takie sa niestety konsekwencje starzenia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×