Szukaj

Ola Jordan pokazała ogromny ciążowy brzuch na baby shower. Poród już lada chwila

Ola Jordan baby shower ma już za sobą. Wiadomo, że czeka na córeczkę, więc wszystko było słodkie i przy dekoracjach użyto chyba wszelkich odcieni różu. Zobaczcie.
Ola Jordan - baby shower

Ola Jordan - baby shower

Ola Jordan, bardzo lubiana jurorka Tańca z Gwiazdami, jest już w końcówce ciąży.  Tę wspaniałą nowinę przekazała we wrześniu. Razem z mężem Jamesem Jordanem, ogłosili, że spełnili jedno ze swoich największych marzeń, a następnie o wszystkim opowiedzieli w wywiadzie dla magazynu Hello!. Dziecko przyjdzie na świat na początku marca 2020. Nie ukrywają także, że do zapłodnienia doszło dzięki metodzie in vitro.

Ola Jordan – baby shower

Jakiś czas po ogłoszeniu ciąży para zdradziła także płeć maleństwa. Urodzi im się córeczka.

Dziewczynka, to najlepsze, co mogło nas spotkać. Szczerze mówiąc, nie pozwolę jej odejść od nas – powiedziała Ola, na co James dodał – Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat – powiedzieli wtedy.

Jako że poród planowany jest już za niecały miesiąc, to przyszedł czas na przyjęcie dla przyszłej mamy. Ola Jordan ekskluzywne zdjęcia pokazała na łamach Hello!. Pozuje tam na tle niesamowitych dekoracji we wszystkich odcieniach różu. Widać, że to już końcówka ciąży, bo brzuszek jest już naprawdę spory.

Dzięki Bogu, już niedługo – czuję się, jakby za chwilę miało mnie rozerwać – wyznała tancerka.

Baby shower odbył się na początku tego miesiąca w pięknej restauracji Secret Garden w hrabstwie Kent, gdzie organizator imprez – Evaly Events ustawił popołudnie gier. Podano herbatę, bułeczki, ciasta i drobne ciasteczka, szampana i bezalkoholowe koktajle. Rozanielona Ola mówiłą na łamach Hello!:

To cudownie, że tak wielu moich najbliższych przyjaciół spotyka się, by świętować przybycie naszej małej dziewczynki.

Zobacz także: Te gwiazdy urodzą w 2020. Nie tylko Lewandowska i Jordan


Ola Jordan - baby shower

Ola Jordan - baby shower

Ola Jordan - baby shower

Ola Jordan - baby shower

Ola Jordan w zaawansowanej ciąży na zakupach

Ola Jordan w zaawansowanej ciąży na zakupach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×