Szukaj

Tragedia na jeziorze. Trwają poszukiwania 33-letniej gwiazdy. Policja donosi o najgorszym

Naya Rivera uznana za zaginioną. Screen Twitter

Naya Rivera uznana za zaginioną. Screen Twitter

Naya Rivera wybrała się w podróż motorówką. Towarzyszył jej czteroletni synek. Doszło do wypadku, w którego wyniku aktorka prawdopodobnie wypadła za burtę. Policja podejrzewa, że utonęła.

Naya Rivera jest przykładem na to, że życie prywatne i zawodowe mogą iść w parze. Nie tylko realizuje się zawodowo, ale także wychowuje 4-letniego synka, Joseya Hollisa. To z nim w środowe popołudnie wybrała się na wycieczkę. Wypożyczyła motorówkę i wypłynęła na jezioro Pitu w Kalifornii, czym pochwaliła się w sieci. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z dzieckiem.

Tylko my we dwójkę – napisała w opisie.

View this post on Instagram

just the two of us

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Naya Rivera zaginiona. Co się stało?

Niestety wyprawa nie zakończyła się szczęśliwie. Prawdopodobnie doszło do wypadku, w którego wyniku aktorka wypadła za burtę. Jej czteroletniemu synowi nic się jednak nie stało.

Jak podaje radio KABC, personel wypożyczalni łodzi odkrył, że chłopiec pozostał sam na łódce. Powiadomił władze, które szukały aktorki aż do zapadnięcia zmroku. W czwartkowy poranek akcja została wznowiona. Zaangażowano w nią helikoptery, drony oraz zespół nurków.

Chłopiec, gdy był już bezpieczny, powiedział, że pływał z mamą, która w pewnym momencie zniknęła mu z oczu. Na ten moment aktorka jest uznana za zaginioną. Daily Mail donosi, że jej ciała do tej pory nie znaleziono. Służby mundurowe podejrzewają jednak utonięcie.

Rivera ma 33 lata. Popularność przyniosła jej rola Santany Lopez w serialu Glee. Pojawiła się też w filmie Step Up. Na swoim koncie ma nominacja do nagród takich jak m.in. Teen Choice Awards, czy Grammy.


Naya Rivera - ostatni post przed wypadkiem

Naya Rivera - ostatni post przed wypadkiem

Naya Rivera uległa wypadkowi

Naya Rivera uległa wypadkowi

Naya Rivera uznana za zaginioną

Naya Rivera uznana za zaginioną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×