Szukaj

Dziecko w drodze, rozwodu nie będzie? Przełomowe doniesienia tabloidu na temat Wiśniewskich!

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski nie rozwiedzie się jednak z Dominiką?

Michał Wiśniewski kilka tygodni temu złożył pozew o rozwód. Swoją decyzją zaskoczył nie tylko media i fanów, ale także samą małżonkę Dominikę. Czy artysta zmieni swoją decyzję i wróci do żony? Pomóc ma w tym tata kobiety, Apoloniusz Tajner.

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Jakże wielkie zaskoczenie musieli przeżyć bliscy piosenkarza, który jeszcze kilka miesięcy wcześniej wystąpił z żoną w programie Story of my life, opowiadając o swojej wielkiej miłości i chęci zestarzenia się u boku Dominiki. Zdziwiona była oczywiście także Tajner, która pod wpływem emocji i szoku jakiego doznała napisała na Facebooku:

Kochani! Mój mąż złożył pozew o rozwód.

Choć post zniknął po zaledwie kilku minutach, informacja jaką przekazywał był prawdziwa. Od miesiąca już, codziennie spływają do mediów kolejne doniesienia w całej sprawie. Pisaliśmy już chociażby o rzekomej zazdrości lidera Ich Troje o partnera tanecznego Dominiki, czy o pojawieniu się nowej partnerki w życiu Michała.

Sam zainteresowany nabrał wody w usta i niczego nie komentuje. Oficjalnej wersji nadal nie znamy i choć wszystko zmierza ku końcowi czwartego już małżeństwa charyzmatycznego artysty, wszystko może się jeszcze zmienić o 180 stopni.

Apoloniusz Tajner uratuje małżeństwo Michała Wiśniewskiego?

Podobno Apoloniusz Tajner niedawno oświadczył rodzinie, że zostanie ojcem. Czy teraz postara się uratować małżeństwo córki? Jak informuje tygodnik Rewia, sprawa ta ma być dla niego bardzo przygnębiająca:

To co się obecnie dzieje w życiu ukochanej córki Dominiki, bardzo przygnębia jej ojca. Ból jest tym większy, że pan Apoloniusz obdarzył kiedyś zaufaniem Michała. Wierzył, że ten nie skrzywdzi jego córki. Osobiście prowadził ją do ołtarza. Dla piosenkarza wiele znaczył gest teścia, którego szanował i podziwiał. Stał się dla niego wzorem ojca, którego w życiu mu brakowało. Przez lata starał się nie zawieść jego zaufania. Mieli ze sobą wiele szczerych, męskich rozmów – czytamy

Magazyn twierdzi, że pan Apoloniusz ma szansę, by przemówić po raz kolejny do Wiśniewskiego, by opamiętał się i nie przekreślał siedmiu, wspaniałych lat małżeństwa z Dominiką. Myślicie, że się uda?

Michał Wiśniewski zaliczył niepokojącą wizytę w przychodni! Gwiazdor musi zrobić serię specjalistycznych badań lekarskich!

To będzie zemsta dekady! Chytry plan Dominiki Tajner wyszedł na jaw! Michał Wiśniewski ma powody do obaw!

Dominika Tajner nie zamierza siedzieć cicho! Właśnie opublikowała krótki list. Michał Wiśniewski nie będzie zadowolony


Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

The Story of My Life 2018 – odcinek z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner

The Story of My Life 2018 – odcinek z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner

Dominika Tajner-Wiśniewska na kolacji z przyjaciółmi

Dominika Tajner-Wiśniewska na kolacji z przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×