Michał Wiśniewski wyprawił swój pogrzeb! Pijana matka, wszystkie dzieci i ani jednej byłej żony [WIDEO]

Michał Wiśniewski pogrzeb, teledysk Czerń i biel

Michał Wiśniewski pogrzeb, teledysk Czerń i biel

Michał Wiśniewski w trumnie w teledysku „Czerń i biel”

Michał Wiśniewski jest artystą, którego kontrowersja to drugie imię. W czasie swojej największej popularności szokował kolorem włosów, a także tym, że jako jeden z pierwszych celebrytów w Polsce pozbawił się prywatności w programie telewizyjnym. Popularność zespołu Ich Troje, której liderem jest Wiśniewski, z czasem zaczęła maleć. Grupa powraca z nowym teledyskiem. Czy uda się jej wrócić na listy przebojów? Pewne jest, że sam klip może budzić mieszane uczucia.

Niedawno grupa wydała płytę Pierwiastek z dziesięciu, na której po raz pierwszy fani zespołu mogą usłyszeć Agatę Buczkowską. Wokalistka do Ich Troje dołączyła wiosną 2017 roku. Wcześniej występowała m.in. w The Voice of Poland.  Zespół w nowym składzie wypuścił niedawno teledysk do piosenki Czerń i biel. 

Teledysk może być odbierany kontrowersyjnie, ponieważ Michał Wiśniewski położył się do trumny. Dlaczego zabił samego siebie? Jak przyznał w jednym z wywiadów, to metafora jego kariery:

Wejście 30 lat temu na scenę, późniejszy sukces i ogromny upadek zabiły tego czarnowłosego chłopaka ze Złotna w Łodzi, a zmusiły „czerwonowłosego” do ciągłej walki. Musiałem walczyć nie tylko z powszechnym hejtem, brakiem zrozumienia przekazu, nadmiarem czy brakiem kasy, ale również z jestestwem dwóch postaci – tej prywatnej i tej na scenie. On próbował w 2013 powrócić do normalności, ale okazało się, że to niemożliwe. Oczywiście biorąc pod uwagę, że chce nadal tworzyć dla ludzi, bo dla samego siebie mógł zawsze.

Zdjęcia do klipu odbyły się w miejscu Agrokultura Korfowe. Realizację klipu powierzono ekipie Smoła Studio. Pracami koordynował sam Wiśniewski. Czerń i biel to dwa kontrasty, bo jak przyznaje piosenkarz, w życiu nie ma nic za damo.

Nawet za miłość trzeba zapłacić jej odwzajemnieniem. Ten balans jest całkiem zdrowy. Nie twierdzę, że nie ma na tym jednym z najpiękniejszych światów kogoś, kto jest w czepku urodzony, ale najczęściej każde nasze zachowanie powoduje reakcję świata zewnętrznego. Gdybyśmy mieli idealną receptę na życie i tak byśmy z niej nie skorzystali. Jesteśmy ułomni.

Teledysk wśród fanów Ich Troje budzi raczej pozytywne emocje. Co ciekawe, w orszaku żałobnym można zobaczyć pijaną matkę artysty – panią Grażynę, oraz wszystkie zobaczyć dzieci Wiśniewskiego – Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne.

„Musiałam się bronić”. Mandaryna po 14 latach opowiedziała o mrocznych stronach małżeństwa z Michałem Wiśniewskim

64-letnia matka Michała Wiśniewskiego przeszła hollywoodzką metamorfozę! Wygląda lepiej niż Kris Jenner!

Michał Wiśniewski błagał o pomoc! Fani ekspresowo wsparli ubogiego artystę niezłą kwotą!

Fabienne zaszalała z farbą do włosów u fryzjera! Córka Mandaryny idzie w ślady Michała Wiśniewskiego!


Nowy teledysk Ich Troje

Nowy teledysk Ich Troje

Nowy teledysk Ich Troje

Nowy teledysk Ich Troje

Nowy teledysk Ich Troje

Nowy teledysk Ich Troje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×