Michał Szpak w Izraelu. Mamy cały występ na koncercie w Tel Awiwie

Michał Szpak w Izraelu Tel Awiw Eurowizja 2016

Michał Szpak w Izraelu Tel Awiw Eurowizja 2016

Michał Szpak w Izraelu. Występ w Tel Awiwie

Po Amsterdamie przyszła pora na Tel Awiw! Występ Michała Szpaka w Izraelu zapowiadany był od kilku tygodni. Reprezentant Polski wziął udział w koncercie Israel Calling 2016, w którym zaprezentował swoją piosenkę na Eurowizję 2016. Jednocześnie była to przedostatnia zagraniczna podróż przed konkursem. 17 kwietnia Michał wystąpi jeszcze w Londynie.

Zobacz: Świetny występ Michała Szpaka w Holandii i zaskakująca reakcja publiczności

Michał Szpak w Izraelu zaprezentował bardzo dobrą formę wokalną. Publiczność kilkukrotnie nagradzała go brawami. W podziękowaniu Polak zaśpiewał refren Color Of Your Life w wersji a capella. Prowadzący koncert bez skrępowania przyznał, że europejska publiczność pokochała artystę.

Oprócz Szpaka w Izraelu wystąpili także m.in. reprezentanci: Szwajcarii, Węgier, Austrii czy Rosji. W sumie fani Eurowizji usłyszeli 19 piosenek.

Przed koncertem kandydaci zwiedzali Tel Awiw, a także… zasadzili własne drzewa, do których przywiązali flagi państw, które reprezentują.

Polak zyskuje coraz większą popularność wśród zagranicznych wielbicieli konkursu oraz jego uczestników. Coraz częściej fani wskazują Color Of Your Life na swojego faworyta.

Zobacz: Tak wygląda pocztówka Michała Szpaka na Eurowizję 2016! Zobaczy ją 200 milionów widzów!

#MichalSzpak w #Israel na #IsraelCalling ????Świetny występ i wielkie brawa europejskiej publiczności ???Wideo już na #jastrzabpost ?2️⃣ #eurowizja #eurovision #poland #polska @michal_szpakofficial

Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

After the show ?? Israel #luv #colorofyourlife #israelcalling Film zamieszczony przez użytkownika Michał Szpak (@michal_szpakofficial)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×