Szukaj

Kto był najlepiej ubrany na Eurowizji 2016? Aż przecieramy oczy z niedowierzania!

Michał Szpak o wyniku Polski na Eurowizji 2016.

Michał Szpak o wyniku Polski na Eurowizji 2016.

Michał Szpak najlepiej ubrany na Eurowizji 2016

Dobra passa Michała Szpaka trwa. Po sukcesie na Eurowizji 2016 wokalista nie tylko podpisał kontrakt reklamowy, wystąpił w amerykańskim serialu i zainkasował milion złotych na koncertach, ale też doczekał się kolejnego wyróżnienia za granicą. Tym razem Polak został okrzyknięty najlepiej ubranym uczestnikiem Eurowizji 2016. To pierwszy taki sukces w historii polskich startów.

Internetowy serwis Wiwibloggs zorganizował sondę, w której fani z całego świata wskazywali najlepiej wystylizowanego kandydata. Szpak zajął pierwsze miejsce zdobywając ponad 2 tysiące głosów. Kolejne pozycje przypadły reprezentantom: Armenii, Czech, Holandii i Azerbejdżanu.

Ciekawe, co na to Andrzej Piaseczny, którego futro z Eurowizji 2001 zostało uznane za najbardziej obciachowe podczas ówczesnej edycji konkursu…

Kto ubiera Michała Szpaka?

Za wszystkie stylizacje Michała Szpaka na Eurowizji 2016 odpowiada Justyna Bulińska, która jest także autorką spektakularnej metamorfozy artysty. W rozmowie z serwisem VuMag opowiedziała o początkach współpracy:

Poznaliśmy się przez Sony Music Poland. Współpracuję z tą wytwórnią i pewnego dnia dostałam informację, że pojawiła się możliwość, by ubrać Michała do sesji towarzyszącej jego nowej płycie oraz okładkowemu wywiadowi w „Gali”. Musiałam przygotować swój pomysł, podano mi jednak wytyczne – bez kontrowersji, ale wciąż w stylu Michała. Po wysłaniu propozycji telefon milczał, więc pomyślałam, że wybrali innego stylistę. Jednak po miesiącu zadzwoniła project managerka z Sony i zaprosiła na spotkanie. Nie ukrywam, że różni ludzie przestrzegali mnie przed tą współpracą

Gratulujemy.

Zobacz: TYLKO U NAS! Michał Szpak i jego stylistka zdradzają szczegóły współpracy: „Często są kłótnie”

Michał Szpak występ na Eurowizji 2016

Michał Szpak najlepiej ubranym uczestnikiem Eurowizji 2016

Trasa koncertowa Michała Szpaka po Eurowizji 2016?

Michał Szpak i Justyna Bulińska – to ona odpowiada za stylizacje artysty


Tomasz Kammel o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Tomasz Kammel o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

michal szpak eurowizja 2016 wystep proba video

Michał Szpak występ na Eurowizji 2016

Michał Szpak na Eurowizji 2016 - przedostatni u jurorów

Michał Szpak na Eurowizji 2016 - przedostatni u jurorów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×