Szukaj

Meghan Markle zadała bolesny cios swojemu najbliższemu wujowi. Zerwała z nim kontakt, a on wyżalił się mediom

Meghan Markle – Dzień Pamięci

Meghan Markle – Dzień Pamięci

Meghan Markle odwróciła się od rodziny. Jej 80-letni wuj, Mike Markle, który pomógł jej rozpocząć karierę, zarzuca księżnej brak zainteresowania bliskimi. Z czego to może wynikać?

Wujek Meghan MarkleMike Markle, wykorzystał swoje znajomości, aby pomóc księżnej w rozpoczęciu kariery. Wszystko zaczęło się, gdy mężczyzna pracował jako rzecznik prasowy ambasady amerykańskiej w Argentynie. Meghan miała wtedy 20 lat.

80-latek postanowił oficjalnie podzielić się swoimi przemyśleniami na temat aktualnej sytuacji rodzinnej księżnej. Powiedział, że Meghan zostawiła całą swoją rodzinę i się od niej odwróciła. Nazwał ją nawet primadonną i pogardliwie przyznał, że żadne małżeństwo nie zmieni faktu, że nie płynie w niej błękitna krew. Według niego Meghan ma z tego powodu kompleks i to może to być powodem konfliktu z Kate Middleton, co jest dosyć dziwne, bo przecież ona także nie ma korzeni szlacheckich.

Mike Markle o Meghan i jej postępowaniu wobec rodziny

Mike Markle rozpoczął ostry atak na swoją bratanicę, która po raz kolejny została poddana bardzo osobistej krytyce ze strony rodziny w USA. Mężczyzna twierdzi, że to on znacząco pomógł Meghan w rozpoczęciu kariery. Stało się to na długo przed jej związkiem z księciem Harrym, a ona zdaje się o tym zupełnie zapomniała.

Lata temu mężczyzna wykorzystał swoje wpływy, aby zapewnić Meghan prestiżowy staż – została młodszym rzecznikiem prasowym w ambasadzie amerykańskiej w Argentynie. W tamtym czasie księżna nie wykluczała rozpoczęcia kariery w szeroko rozumianych stosunkach międzynarodowych.

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Mężczyzna ma żal do księżnej. Powiedział nawet:

Meghan wspięła się społecznie i nas zostawiła. Tak właśnie czuję (…). Myślę, że tak się dzieje, gdy nie zaliczasz się do wyższej klasy i próbujesz udawać, że tak nie jest.

Mike uważa też, że silny charakter siostrzenicy może być powodem tego, że rodzina królewska nazywa ją trudną.

W rozmowie z magazynem Woman, Mike Markle wyznał, że jego zdaniem Meghan podświadomie rywalizuje o pozycję w towarzystwie z księżną Kate.

Krytyczne słowa wuja z pewnością nie pomogą Meghan w budowaniu swojego wizerunku.

Zobacz: Meghan Markle zmieniła dietę Archiego Harrisona. Niewielu rodziców może pozwolić sobie na taki luksus


Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Meghan Markle miała szykowny toczek

Meghan Markle miała szykowny toczek

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×