Kim są i jak wyglądają rodzice Meghan Merkle? Czy przyszła księżna odziedziczyła urodę po swojej mamie?

Jak wyglądają i kim są rodzice Meghan Merkle

Odkąd tylko pojawiały się plotki o romansie Meghan Merkle z księciem Harrym, życie pięknej Meghan stało się centrum zainteresowania mediów na całym świecie i fanów brytyjskiej rodziny królewskiej! Początkowo aktorka nie zyskała w oczach opinii publicznej zbyt dużego poparcia. Dziś coraz więcej mówi się o tym, że książę Harry i jego wybranka wyrastają na nowych ulubieńców Brytyjczyków. O Meghan wiemy coraz więcej, wydaje się, że jej życiorys nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jej życie zmieni się diametralnie po ślubie z Harrym. Jak informacje o zaręczynach przyjęła jej rodzina? Kim są przyszli teściowie księcia Harry’ego?

Rodzice Meghan rozwiedli się, gdy ona miała 6 lat. Rodzice z uwagi na dobro dziecka obrali jeden wspólny tor. Wspierali córkę w realizacji marzeń, dbali o jej staranną edukację. Do tej pory utrzymują świetny kontakt. Po ogłoszeniu zaręczyn, wydali wspólne oświadczenie.

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z powodu Harry’ego i Meghan. Nasza córka zawsze była kochającą i dobrą osobą. Móc zobaczyć jej związek z Harrym, który dzieli takie same wartości w życiu… To źródło prawdziwej radości dla nas, rodziców. Życzymy im wieczności w szczęściu i jesteśmy niesamowicie podekscytowani ich wspólną przyszłością”, napisali.

Okazuje się, że Meghan od dzieciństwa wychowywała się na planach filmowych. Tom Markle – ojciec Meghan, jest oświetleniowcem planów. Doria Radlan – matka Meghan, jest terapeutką i instruktorką jogi. Obojgu zależało na świetlanej przyszłości córki. Już jako kilkuletnia dziewczynka przyglądała się pracy aktorów na planie serialów.

Jak wiadomo, książę Harry nigdy nie wypowiadał się na temat życia prywatnego. Krytykował wszelkie próby naruszania jego prywatności, nic dziwnego, że gdy zaczęto rozpisywać się o jego życiu uczuciowym, pałac wydał specjalne oświadczenie o ukochanej Harry’ego. Tabloidy okrzyknęły ją „Jej Królewską Seksownością”.

Przypomnijmy, Meghan Markle to znana aktorka, ma 35 lat. Znana jest z roli w serialu „Suits”, gdzie wciela się w postać Rachel Zane. Na swoim koncie posiada również role w filmach „Szefowie wrogowie” „Iskry miłości” i „Twój na zawsze”. Meghan prowadzi również bloga, „The Tig”, na którym dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat kulinariów, podróży, mody i urody. Studiowała dyplomację, pracowała w amerykańskiej ambasadzie w Buenos Aires. Podobnie jak Harry udziela się charytatywnie i kocha podróżować. W 2016 roku aktorkę mianowano globalnym ambasadorem organizacji World Vision Canada.

W ostatnim czasie Meghan przemierzyła Rwandę w ramach wsparcia projektu HeforShe, a w styczniu 2017 roku była na misji w Indiach. Meghan od 2011 do 2013 roku była żoną jednego ze znanych producentów, Trevora Engelsona.

Meghan Markle oczarowała na pierwszym oficjalnym wyjściu z księciem Harrym w płaszczu za dwa tysiące złotych! Wiemy gdzie go kupiła

https://jastrzabpost.pl/newsy/meghan-markle-pierscionek-zareczynowy-ksiaze-harry-cena-historia_601432.html

Książę Harry i Meghan Markle nie mogą wziąć ślubu! Coś stanęło im na przeszkodzie!


Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×