Wirtualna Polska

Meghan i Harry w nowym filmie wylali na rodzinę wiadro pomyj. Eksperci ocenili ich wiarygodność. Są dowody na to, że łgali od pierwszych minut

Meghan i Harry w nowym filmie wylali na rodzinę wiadro pomyj. Eksperci ocenili ich wiarygodność. Są dowody na to, że łgali od pierwszych minut

Książę Harry, Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry w nowym filmie wytoczyli lawinę oskarżeń przeciwko Windsorom. Media przyłapały ich na kłamstwie.

Wirtualna Polska

Meghan Markle książę Harry w 2020 roku zrezygnowali z pełnienia publicznych funkcji w dynastii Windsorów. Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Na miejscu udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Zaroiło się w nim od oskarżeń o złe traktowanie Meghan przez resztę rodziny. 8 grudnia na platformie streamingowej Netflix premierę miał film dokumentalny o losach pary, Harry i Meghan. Zakochani znów postawili na konfrontację.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Żona Harry’ego zasugerowała, że zachowanie reszty royalsów jest absurdalne ze względu na zbytni formalizm.

Szybko zrozumiałam, że ten zewnętrzny formalizm istnieje także w środku. Myślałam, że na zewnątrz zachowujesz się zgodnie z protokołem, ale gdy drzwi się zamykają, możesz się odprężyć, ale ten formalizm jest po obu stronach. Zaskoczyło mnie to – mówiła.

Jej mąż z kolei sugerował, że rodzina była nieczuła na rasistowskie ataki pod jego adresem partnerki.

W pierwszym tygodniu, gdy to stało się powszechnie wiadome (pochodzenie rasowe Meghan – przyp. red. Jastrząb Post), pierwszy artykuł to: „Nowa dziewczyna Harry’ego (prawie) z Compton (chodzi o biedną dzielnicę w Los Angeles, w której dominuje ludność afroamerykańska – przyp. red.)”. Byłem zdumiony… – zaczął.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Chwilę później dodał, że starsi członkowie dynastii odradzali im jakiejkolwiek reakcji.

Zalecenie pałacu brzmiało: „Nic nie mówcie, bez komentarza”. Musicie wiedzieć, że wielu członków rodziny się martwiło, bo przeżyli to samo, co ona. To było jak rytuał przejścia. Niektórzy mówili: „Moja żona przeżyła to samo, czemu twoja dziewczyna miałaby być traktowana inaczej, wyjątkowo? Dlaczego miałaby być chroniona?”. Powiedziałem: „Różnicą jest element rasowy” – wypominał rodzinie obojętność na krzywdę małżonki.

Media bacznie analizują produkcję. Krótko po premierze odkryły pierwsze kłamstwo, którego dopuścili się Meghan i Harry.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Meghan Markle i książę Harry przyłapani na kłamstwie

Do manipulacji doszło w pierwszych minutach produkcji – informuje źródło magazynu Hello!. Na ekranie pojawia się informacja o tym, że Windsorowie odmówili odniesienia się do sytuacji przedstawionych w dokumencie. Informator czasopisma donosi, że w Meghan i Harry nikogo o to nie prosili.

Wirtualna Polska

Royalsi nie zostali poproszeni o komentarz, mimo tego, co twierdzi para – ucięło źródło.

Myślicie, że w najbliższych dniach wyjdą na jaw podobne smaczki? Jeśli tak się stanie, to Sussexowie sami wykonali sobie wizerunkowy strzał w kolano.

Meghan Markle i książę Harry o początkach znajomości

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zakochani w pierwszym dokumencie ze swoim udziałem zdradzili, jak się poznali. Harry miał zobaczyć swoją przyszłą żonę na Instagramie. Pojawiła się na jednym z materiałów, które zamieściła jego znajoma. Książę wszedł na jej profil i od razu zakochał się w zdjęciach kobiety.

Przeglądałem, co opublikowali znajomi. Przyjaciółka wrzuciła ich nagranie. (…) Byłem zafascynowany. „Kto to jest”? – wyjawił.

Wirtualna Polska

Szczególnie zainteresowało go to, że na jednym z materiałów Meghan zastosowała filtr, dodający do twarzy psi język i uszy.

Przyjaciółka Harry’ego przekazała Meghan, że arystokrata pytał o nią i zaproponował spotkanie. Ta, zanim podjęła decyzję, również przejrzała jego profil w social mediach. Urzekły ją zdjęcia przyrody, które wykonał w Afryce.

Jak wyglądała pierwsza randka Sussexów?

Para po raz pierwszy spotkała się w restauracji w Londynie. Nie obyło się bez wpadki. Książę przyszedł na spotkanie spóźniony, tłumacząc to korkami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po godzinie wyszłam. Powiedziałam mu, że mam inny plany. Wieczorem zadzwoniłam do niego, stwierdziłam: „Wyjeżdżam pojutrze. Chcesz zjeść ze mną kolację jutro wieczorem”. Pomyślał, że to takie bezpośrednie i amerykańskie. (…) I zjedliśmy kolację w tym samym lokalu – otworzyła się małżonka księcia.

Przy drugim podejściu to ona się spóźniła. Harry był już jednak tak zauroczony kobietą i jej „psimi” zdjęciami, że nie zrezygnował z kontaktu. Długo utrzymywali go głównie przez internet, gdyż ona rozwijała karierę aktorską w Stanach Zjednoczonych, a on pełnił formalne obowiązki w Zjednoczonym Królestwie. Mimo wszystko udało się im przetrwać chwile rozłąki.

Do tej pory powstały dziesiątku lub nawet setki spekulacji na temat pierwszego spotkania pary. Jak widać, wszystkie okazały się nieprawdziwe.

Wirtualna Polska

Jak mówią do siebie Meghan i Harry?

Oprócz tego Meghan ujawniła, że znajomi Harry’ego zwracają się do niego per Haz i również ona to podchwyciła. Tak ma go też zapisanego w telefonie. Gdy książęta są ze sobą na osobności, skracają swoje imiona do MH. 


Harry i Meghan - screen Netflix

Harry i Meghan - screen Netflix

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry - Ripple of Hope w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry - Ripple of Hope w Nowym Jorku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Każdy ciemnoskóry czy ciemoskóra a także ich rodzice nawet jeśli jedno jest białe są mocno przewrażliwieni na punkcie koloru skóry. Możesz pokłócić się z takim czy taką o parasol czy pogodę a oni i tak sprowadzą to do rasizmu.
  Nie ma się co obrażać za moje słowa. Takie jest życie

 • Gość pisze:

  Pierwszy który odważył się stanąć za swoją rodziną i żoną. Brawo! To że są razem,po tym co przeszli świadczy o tym że naprawdę się kochają. Ludzie ich nienawidzą obrażają. Wola Kate i Williama, jego tuszowane romase i udawaniw że są szczęśliwą rodzinką . Ludzie wola ściemę, prawdy się boją.

  • Gość pisze:

   Powinien stanąć za swoją rodziną i przyjaciółmi i chronić ich przed żona pomyłka. Jakiej prawdy, skoro wychodzą na jaw kolejne kłamstwa HM. Ich prawda jest godna prawdy Pauliny Smaszcz:)
   Zdaje się, że właśnie kłamstwa na temat rzekomego romansu Williama to też wymysl meg.

  • Gość pisze:

   Oby ci się taki wnuk/syn/brat z zoną przytrafili.

 • Gotrhlaść pisze:

  Jest Afroamerykanką i nie ma sie o co spierać ta wredna Megan Merkle . Matka jej jest czarna i jej rodowód jest ze Afrykanka . Nie jestem rasistą ale gdyby mój syn ożenił się z afropolką bez żadnej pogardy do jej koloru skóry zapytałabym jaka karnacje może mięć nienarodzone dziecko i nie widzę w tym pytaniu nietaktu czy obrazy . Matka brunetka ojciec rudy a jak ktoś zapyta jaki kolor włosów będzie mieć dziecko I .To jest obraza i nietakt ? W pewnym sensie można zakwalifikować ze to też swoisty rasizm . Megan Merkle to bardz bardzo zła kobieta która bez intryg, kłamstwa, szujostwa nie jest w stanie egzystować , funkcjonować. Harry to bardzo niemądry , glupi zdominowany przez żonę potwora , człowiek. Psychika Harrego jest solidnie zachwiana, jest chory i powinien się leczyć bo często bredzi .

  • Gość pisze:

   Widziałaś ten dokument? Nie sądzę.

  • GośćMarysia pisze:

   Nie trzeba widzieć ” dokumentu”, by mieć swoją ocenę. Chcieli mieć prywatność,wyjechali i dobrze. Ale oni chcą żyć w świetle fleszy jako para książęca,zarabiając na opluwaniu Rodziny. Sprzedają cały czas swoją prywatność,którą podobno chcieli chronić. Nieroby i hipokryci. Ona cwana prostaczka/ amerykanka a on dupek nie książę.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Jednym zdaniem- to chcieli mieć duże pieniądze bez proszenia rodziny i tłumaczenia się z wydatków. A na niczym innym tak się nie zarabia jak na odgrywaniu sierot.

 • bubunia pisze:

  Nie ogarniam co ona ma takiego w sobie, że facet tak odleciał….
  Zakochal się w fotkach z językiem i uszami psa.
  Znaczy się myślał m, że oni mądrzy są a oni tylko wykształceni za duże pieniądze

  • Gość pisze:

   Ona jest zwykla prymitywna, podstarzala mamuska, po prostu on ma jedną jedyna komórkę mózgowa

  • Gość pisze:

   Nie ogarniasz, czyli w tobie żaden się tak nie zakochał… pewnie dlatego że jesteś wredna

 • Gość pisze:

  Łgają nadal. Ona nic innego nie potrafi i nie ma, a on jest po prostu opętany.

 • Gość pisze:

  Tak przygłup siedział i patrzył, jak szydzi z pierwszego spotkania z babcią.
  Ohydna parka.

  • Gość pisze:

   I ma rację, wiesz coś o kolonializmie i wyzysku jaki od kilkuset lat uprawia WielkaBrytania? Pewnie niewiele…

  • Gość pisze:

   A jakie to ma znaczenie? Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to. Mieszkam w Europie i chce bogatej i stabilnej Europy.
   On korzystał z pozycji tej rodziny całe życie i wciąż korzysta, co więcej oboje pajace są obrażeni ponieważ odcięto ich od kasy i ochrony na cudzy koszt.
   A ona pchala się do tej rodziny tak, że mało krzywych nóg nie polamala

 • Gość pisze:

  Myślę, że Harrego nakręca ta cwana kobieta

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×