Ksiądz z „Rancza” wziął ślub! Mamy zdjęcie z ceremonii. Uroda jego żony ścina z nóg. Biała suknia tylko ją podkreśliła

Mateusz Rusin wziął ślub

Mateusz Rusin wziął ślub

Mateusz Rusin wziął ślub! Kim jest Pola Sawicka, żona aktora znanego z serialu Ranczo? Do sieci trafiło zdjęcie z ceremonii. Jaka piękna z nich para. Sami zobaczcie.

Ranczo, to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów TVP. Zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2006 roku i przez dekadę losy mieszkańców wsi Wilkowyje fani śledzili z zapartym tchem. W bardzo zabawny sposób odzwierciedlał on bowiem życie społeczności w niewielkiej wsi na Podlasiu. Wiele osób wierzyło, że produkcja będzie trwała wiecznie, jednak ostatni klaps na planie zapadł w 2016 roku i od tamtej pory widzowie czekają na powrót swoich ulubieńców na ekrany telewizorów.

W tej sprawie nastała jednak stagnacja. Początkowo planowano, by Ranczo wróciło, ale na duży ekran. Śmierć Pawła Królikowskiego, który wcielał się w jedną z głównych ról, czyli postać Kusego – partnera czołowej bohaterki Lucy, mocno pokrzyżowała te plany. Aktualnie rozpoczęcie zdjęć cały czas oddala się w czasie i nie pojawiają się żadne konkrety na ten temat.

Mateusz Rusin wziął ślub. Żona aktora

Chociaż serial kilka lat temu zniknął z anteny, to aktorzy, którzy w nim grali, nadal cieszą się wielką sympatią widzów. Wśród nich pojawiły się dobrze znane gwiazdy takie jak: Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Żak, czy Dorota Chotecka. Nie zabrakło też równie ważnych postaci drugoplanowych.

W rolę wikarego na plebanii wcielił się Mateusz Rusin. Bohater przez niego grany odznaczał się spokojnym usposobieniem i wyjątkowym poczuciem humoru, czym szybko zdobył sympatię fanów tej produkcji. Na co dzień aktor pracuje w swoim zawodzie, występując w teatrach. Jego kariera na deskach kwitnie, podobnie jak życie uczuciowe.

Niedawno serialowy ksiądz z Rancza został ojcem. Teraz media obiegła kolejna wspaniała wiadomość. Mateusz Rusin wziął ślub.

34-letni przystojniak od 15 listopada zmienił status swojego związku. Para pobrała się w stołecznym kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca. O wszystkim poinformowała agencja aktorka, która na co dzień współpracuje z mężczyzną:

W minioną sobotę Pola Sawicka i Mateusz Rusin powiedzieli sobie TAK. Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego szczęśliwego!

W minioną sobotę Pola Sawicka i Mateusz Rusin powiedzieli sobie TAK❤️. Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego szczęśliwego!*********************#I #do #wedding #be #happy

Posted by Studio Gama on Tuesday, November 15, 2022

Kim jest Pola Sawicka, żona Mateusza Rusina?

O żonie Rusina możemy dowiedzieć się więcej z portalu społecznościowego. Na Facebooku udostępniła kilka informacji na swój temat. Głównie dotyczą jej wykształcenia. Pola jest absolwentką warszawskiego liceum im. Narcyzy Żmichowskiej. Uczyła się na SGGW, Uniwersytecie w Granadzie oraz na kierunku żywienie w Wyższej Szkole Rehabilitacji.

Musimy przyznać, że uroda żony Mateusza Rusina ścina z nóg. W galerii znajdziecie dwa z wielu zdjęć, jakie Pola udostępniła do wglądu internautom odwiedzającym jej profil.


Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina

Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina

Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina

Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina

Kim jest Pola Sawicka, żona Mateusza Rusina?

Kim jest Pola Sawicka, żona Mateusza Rusina?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×