Marta Kaczyńska w samej bieliźnie skacze na trampolinie. Ma brzuch jak marzenie! Widać wszystkie mięśnie

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska oddała się beztroskiej zabawie w ogrodzie. Razem z synkiem szalała na trampolinie i postanowiła zrzucić z siebie ubrania. Nie miała pojęcia, że ktoś się jej przygląda. 

Marta Kaczyńska jest jedyną córką tragicznie zmarłych Lecha i Marii Kaczyńskich. Od czasu gdy jej ojciec został prezydentem, ona również zaczęła wzbudzać zainteresowanie mediów. Mimo że wiele osób utożsamia ją z partią polityczną, której prezesem jest brat jej ojca, Jarosław Kaczyński, to sama raczej stroni od polityki i trzyma się z boku. Z wykształcenia jest prawniczką, a zawodowo realizuje się jako felietonistka.

Spore zainteresowanie prasy wzbudzało życie prywatne córki prezydenckiej pary. Ma ona za sobą dwa nieudane małżeństwa, a niemal trzy lata temu ponownie powiedziała tak. Jest też szczęśliwą mamą trojga dzieci. Jej najstarsza córka Ewa ma 18 lat, młodsza Martyna to 14-latka, a w 2018 roku powitała na świecie syna Stanisława Lecha.

Marta Kaczyńska szaleje z synkiem w ogrodzie

Marta Kaczyńska jest szczęśliwa u boku obecnego męża. Niemal trzy lata temu wzięła ślub z Piotrem Zielińskim. Małżonkowie po ślubie nie zamieszkali jednak razem. Córka prezydenckiej pary z dziećmi przebywała w Sopocie, gdzie jej córki chodziły do szkoły, a mąż nadal mieszkał w stolicy, gdzie zatrzymywała go praca.  Jesienią zeszłego roku Dobry Tydzień donosił, że małżonkowie zakupili posiadłość na Mazurach, do której planują się wspólnie wprowadzić.

Jak donosi Super Express Marta ostatnie ciepłe dni, spędziła z rodziną właśnie w willi na Mazurach. Tam doskonale bawiła się z synkiem w ogrodzie, co nie umknęło uwadze paparazzi.

Marta Kaczyńska na okładce Super Expressu

Marta Kaczyńska na okładce Super Expressu

Mama małego Stasia wskoczyła z nim na trampolinę, a sama zrzuciła z siebie ubrania.

Udało nam się przyłapać Martę Kaczyńską, gdy postanowiła skorzystać z trampoliny. Zanim jednak oddała się beztroskiemu skakaniu, zdjęła bluzkę i jeansy, zostając w czarnym, przylegającym podkoszulku i majtkach. Tak wystrojona zaczęła podskakiwać. W pewnej chwili uniosła koszulkę i wyeksponowała szczupły brzuch. Na twarzy cały czas miała wyraz skupienia – najwidoczniej mocno przykładała się do ćwiczeń. Towarzyszył jej mały Staś, który bawił się kolorowymi piłeczkami – czytamy w Super Expressie.

Nie można się dziwić Marcie, że w gorący dzień postanowiła pokazać trochę ciała. Mimo że jest matką trojga dzieci, nadal może się pochwalić rewelacyjną figurą. W galerii publikujemy jej zdjęcia z plaży.


Marta Kaczyńska na okładce Super Expressu

Marta Kaczyńska na okładce Super Expressu

Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie

Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie

Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie

Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×