Córka Marty Kaczyńskiej oddała hołd tragicznie zmarłym dziadkom. Jej słowa ściskają za gardło

Ewa Dubieniecka o zmarłych dziadkach

Ewa Dubieniecka o zmarłych dziadkach

Córka Marty Kaczyńskiej uczciła zmarłych dziadków

Katastrofa smoleńska zostawiła głęboką ranę na polskiej świadomości i w wielu polskich domach. Ranę, która prawdopodobnie nigdy się nie zagoi. Straszliwy wypadek, w którym zginął kwiat polskiej polityki i wojska z prezydentem Lechem Kaczyńskim i Pierwszą Damą Marią Kaczyńską na czele wstrząsnął całym światem. Wciąż wspominamy katastrofę smoleńską z pewnym niepokojem, choć wzbudziła ona w kraju ogromne kontrowersje i nadal nie została do końca rozwikłana.

Córka Marty KaczyńskiejEwa Dubieniecka postanowiła uczcić pamięć dziadków, którzy zginęli w katastrofie i na swoim InstaStory opublikowała poruszający cytat, bez wątpienia mając na myśli właśnie ich:

Możesz stracić kogoś, bez kogo nie sposób żyć i twoje serce będzie złamane, a zła wiadomość jest taka, że nigdy do końca nie wyzdrowiejesz po utracie ukochanej osoby. Ale są też dobre wieści. Będą żyli na zawsze w twoim złamanym sercu, które nigdy się nie zrośnie. I jakoś przez to przejdziesz. To jak złamana noga, która nigdy nie zagoi się do końca. Wciąż będzie bolała, gdy pogoda stanie się zimna, ale nauczysz się tańczyć kulejąc. – Anne Lamott

Dla Kaczyńskiej i jej dzieci katastrofa smoleńska była prawdziwą tragedią, z której z trudem udało im się wybrnąć. Nic dziwnego, że Ewa, która była wtedy tylko dzieckiem, wspomina swoich ukochanych dziadków. W końcu 1 listopada to dzień zadumy i nostalgicznych wędrówek w przeszłość.

Marta powinna być dumna z takiej córki.

Pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej nagle zniknął. Jak dziś wygląda jego życie?

Marta Kaczyńska nagłośniła skandaliczne zachowanie nauczyciela jej córki! Padły niedopuszczalne słowa!

Marta Kaczyńska wreszcie pokazała swojego ukochanego maluszka! Internauci są oczarowani!


Ewa Dubieniecka o zmarłych dziadkach

Ewa Dubieniecka o zmarłych dziadkach

Marta Kaczyńska z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim

Marta Kaczyńska z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×