Szukaj

Marina wspomina urodzinowe party. Luksus aż kapie, ale nie obyło się bez wpadki: „Francuzi niestety słabo z angielskim”

Marina - 30. urodziny

Marina - 30. urodziny

Marina wspominała dzisiaj swoje 30. urodziny, które wyprawiła w Cannes. Impreza była bardzo luksusowa. Goście świetnie się bawili, a artystka z sentymentem wróciła do tego dnia. Opublikowała filmik na Instagramie.

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny pobrali się w 2016 roku. Ślub wzięli w Grecji. Dla zaproszonych gości przygotowali mnóstwo atrakcji – w tym wspólny występ artystki z Jamesem Arthurem. Było luksusowo, ale też dyskretnie, bo zdjęcia i relacje z imprezy pojawiły się później.

Marina i Wojtek, chociaż są bardzo medialną parą, w mediach społecznościowych nie pokazali od razu wszystkich zdjęć z tego wydarzenia. Podobnie ma się sprawa z 30. urodzinami piosenkarki, do których wróciła wspomnieniami jakiś czas temu, a dzisiaj ponownie zafundowała sobie i swoim obserwujących podróż w czasie do tamtego dnia.

Marina wspomina 30. urodziny

30. urodziny zorganizował Marinie Wojtek Szczęsny. Wymyślił to naprawdę wspaniale. Nic dziwnego, że wróciła do tego dnia pamięcią i podzieliła się filmikiem.

Wyprawił je w Cannes. Były specjalne dekoracje, kwiaty, balony, ozdoby, menu, tort. Wszystko luksusowe, a wystrój jak z amerykańskiego filmu. Przyjęcie odbyło się w hotelu, wszędzie były girlandy z żywych kwiatów, kryształowe żyrandole, piękne oświetlenie, elegancko nakryte stoły. Nie zabrakło profesjonalnej obsługi i różnych atrakcji. Zaśpiewała solenizantka, wystąpił także jej ojciec. Pojawili się znani gości, na filmiku, który opublikowała na Instagramie Marina, widzimy Patricię Kazadi i Annę Lewandowską.

Marina - 30-te urodziny w Cannes

Marina – 30. urodziny w Cannes

Dzisiaj na Instastory Mariny można podziwiać, jak to wszystko wyglądało. Piosenkarka, komentując filmik, co jakiś czas powtarzała:

Ale była bibka!

Rzeczywiście, wideo robi wrażenie. Impreza była luksusowa. Widać tez, że wszyscy świetnie się bawili.

Wojtek Szczęsny wysoko postawił sobie poprzeczkę. Ciekawe, co mu przyjdzie do głowy, żeby oczarować ukochaną żonę podczas jej kolejnych urodzin.

Jedyne, z czego nie była zadowolona Marina, to muzyka. Stwierdziła jednak, że nie będzie się tym denerwować, a ciężko się było dogadać z francuską obsługą po angielsku.


Marina - 30-te urodziny w Cannes

Marina - 30-te urodziny w Cannes

Marina - 30-te urodziny w Cannes

Marina - 30-te urodziny w Cannes

Marina - 30-te urodziny w Cannes

Marina - 30-te urodziny w Cannes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×