Mariah Carey wydała nowy świąteczny hit. „Fall in love at Christmas” dopiero co trafił do sieci, a już ma 2 miliony wyświetleń

Mariah Carey

Mariah Carey

Fall in love at Christmas to nowa piosenka Mariah Carey na Święta Bożego Narodzenia. Gwiazda wydała singiel, który ma szansę stać się hitem na miarę All I Want For Christmas (Is You). Czy tak się stanie? Posłuchajcie.

Mariah Carey swoją karierę rozpoczęła z końcem lat 80. Jej skala głosu liczy aż pięć oktaw. Wylansowała jeden z najbardziej znanych, świątecznych utworów – All I Want for Christmas Is You. Tak jak nie ma świąt bez Kevina samego w domu, tak nie ma ich bez piosenki Mariah. Artystka w trakcie swojej długoletniej kariery wydała aż 16 studyjnych albumów. Ich łączna sprzedaż przekroczyła liczbę 200 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ogromne osiągnięcie wpisane zostało do Księgi rekordów Guinnessa.

Niestety w życiu prywatnym nie układa jej się najlepiej. Jakiś czas temu spekulowano odnośnie jej kolejnego ślubu. Piosenkarka miała wyjść za tancerza Bryana Tanakę, który jest od niej młodszy o 13 lat. O ceremonii było szczególnie głośno, za sprawą tego, że miała odbyć się w trakcie największej fali koronawirusa. Gwiazda uznała, że jest ponad wszelkimi restrykcjami i miała zamiar spełnić wielkie marzenie o białej sukni.

Niestety ślub planowany na poprzednie Boże Narodzenie, się nie odbył. Po tym o Carey przycichło. Artystka więcej czasu poświęciła na wychowywanie swoich bliźniąt – Monroe i Moroccana.

Mariah Carey – nowa piosenka na święta Fall in love at Christmas

Mariah Carey postanowiła wrócić. Kilka tygodni temu poinformowała, że już niebawem podzieli się z fanami niespodzianką. Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Artystka wydała kolejny świąteczny utwór – Fall in Love at Christmas. Tym razem zaprosiła do współpracy Khalida oraz Kirka Franklina.

Diwa niewątpliwie jest królową świąt. Gwiazda z końcem października rozpoczęła przygotowania do gwiazdki, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Artystka nie przepada za Halloween, dlatego na załączonym nagraniu zmasakrowała dynię, tym samym oznajmiając, że jej czas właśnie się zaczyna.

Aż trudno uwierzyć, że hymn świąt All I Want for Christmas Is You miał swoją premierę 27 lat temu. Gwiazda zarobiła na piosence horrendalne pieniądze. Myślicie, że Fall In Love at Christmas odniesie podobny sukces?

Zachęcamy do odsłuchania utworu.


Zrzut ekranu 2021-11-18 o 14.31.21Zrzut ekranu 2021-11-18 o 14.32.05
Mariah Carey. Skrin z Instagrama

Mariah Carey. Skrin z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×