Jan Kliment wspomina udział Beaty Tadli w "TzG". "Przeżywała koszmar"
Jan Kliment był w ostatnim czasie gościem podcastu "Cały ten Majdan". Z Radosławem Majdanem o tańcu porozmawiali wspólnie z Rafałem Maserakiem. Tancerze opowiedzieli o ogromnej roli programu w przypadku kobiet, którym partnerowali.
W podcaście "Cały ten Majdan", gdzie ostatnio gościł Jan Kliment, tancerz miał okazję opowiedzieć o niesamowitej roli tańca. Kliment i Maserak w rozmowie z prowadzącym postawili na szczerość. Obaj podkreślali, jak olbrzymie znaczenie taniec ma dla kobiet, którym mieli okazję partnerować. Jan Kliment wspomniał o Beacie Tadli, która wzięła udział w show w szczególnie trudnym momencie swojego życia.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Tak Małgorzata Rozenek zareagowała na pytanie o Edwarda Miszczaka.
Beata Tadla wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" w trudnym dla niej momencie
Chyba większość z nas pamięta związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Ich rozstaniu towarzyszyły kontrowersje. Oboje brali udział w "Tańcu z Gwiazdami", a rozstali się niedługo przed rozpoczęciem programu. Beata Tadla nigdy nie ukrywała, że był to dla niej bardzo trudny czas.
Ostatnio w mediach jest o niej zdecydowanie ciszej, gwiazda skupia się na sobie, zdradziła także tajemnicę swojej szczupłej sylwetki. Jej udział w show postanowił przypomnieć w najnowszym wywiadzie Jan Kliment. Przyznał, że do tej pory jest z niej bardzo dumny.
Zobacz także: TYLKO U NAS! Anna Popek zapowiada Sylwestra w TV Republika. Zdradziła: "Szefostwo ma jakąś niespodziankę"
Jan Kliment wspomina udział Beaty Tadli w "Tańcu z Gwiazdami"
Jan Kliment zdobył sporą popularność dzięki udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Przypomnijmy, że tancerz jako jedyny wygrał show trzy razy z rzędu. Udało mu się tego dokonać z Natalią Szroeder, Beatą Tadlą oraz Joanną Mazur. Szczególnie udział Beaty Tadli w programie zapadł w pamięć Janowi Klimentowi.
Pamiętam sytuację, gdy Beata Tadla przeżywała koszmar w "Tańcu z gwiazdami". Myślę, że (taniec) to był pomost między jej nowym życiem i tak się właśnie stało. I jeszcze z nią wygrałem. Byłem z niej dumny. Spotkaliśmy się tydzień temu, wspominaliśmy i ona mówi: Janek, wszystko poszło lepiej po "Tańcu". Ona po prostu ozdrowiała, wszystko wystukała, co było złe, wystukała i poszło na dobre - stwierdził tancerz w podcaście.