Maria Wiktoria Wałęsa z dnia na dzień zniknęła z mediów. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje? Mamy jej najnowsze zdjęcia

Maria Wiktoria Wałęsa metamorfoza

Maria Wiktoria Wałęsa metamorfoza

Dlaczego Maria Wałęsa zniknęła z show-biznesu?

Maria Wałęsa popularność zdobyła 12 lat temu, po udziale w Tańcu z Gwiazdami. Zwłaszcza, gdy zaprzyjaźniła się z tancerką Edytą Herbuś, plasowała się w gronie najgorętszych polskich celebrytek. Córka byłego prezydenta Lecha Wałęsy przez pewien czas królowała na salonach, potem jednak odsunęła się w cień. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Jeszcze kilka lat temu Wałęsa niemal codziennie pojawiała się w kolorowej prasie, która donosiła o jej burzliwym życiu uczuciowym. Często pokazywała się w programach śniadaniowych, w których to zdradzała kulisy swojej prywatności. Chociaż początkowo mówiono o niej głównie pozytywnie, wiele zmieniło się po publikacji zdjęć pijanej Marii leżącej na tylnym siedzeniu samochodu. Od tego momentu stała się głównie obiektem kpin i żartów ze strony bezlitosnych tabloidów.

Maria próbowała ratować wizerunek. Założyła fundację o nazwie Celebrity Nation, której głównym celem miało być wspieranie młodych ludzi w przebiciu się do mediów. Plan zakończył się jednak fiaskiem. W tym samym czasie do mediów trafiła sprawa związana z firmą odzieżową Cottonsushi, której Wałęsówna była prezesem. Plany o kilku butikach zakończyły się zaraz po szybkim zamknięciu pierwszego sklepu w gdańskim centrum handlowym.

Na koncie córki prezydenta narosło za to sporo długów. Ostatecznie pomocną dłoń wyciągnął do niej sławny ojciec, który pomógł spłacić zobowiązania. Od tego momentu Maria przestała angażować się w jakiekolwiek biznesy.

Jak obecnie wygląda Maria Wiktoria Wałęsa?

Dodajmy, że córka Lecha Wałęsy tym roku kończy 36 lat. Od dawna nie udziela się medialnie. Chociaż nie wiadomo z czego się utrzymuje i czym się zajmuje, pewne jest że nadal żyje ze swoim ukochanym Patrykiem. Razem angażują się w sprawy polityczne – w tym m.in. w walkę o wolne sądy i wolną Polskę.

Przez lata Maria zmieniła się także wizualnie. Po jej ciemnych włosach nie ma śladów. Jest za tu burza blond loków. Córka prezydenta wydaje się być też dużo dojrzalsza. Trudno nie odnieść wrażenia, że z dawnej imprezowiczki nic nie zostało.

Brakuje wam buńczucznej Marii na salonach?

Maria Wiktoria Wałęsa znów na salonach. Tym razem pojawiła się z mamą Danutą [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na 25-leciu „Twojego Stylu”: Joanna Przetakiewicz, Margaret, Lara Gessler i wiele innych [DUŻO ZDJĘĆ]

Co dzieje się z Marią Wiktorią Wałęsą? Było o niej głośno i nagle zniknęła


Maria Wałęsa obecnie

Maria Wałęsa obecnie

Maria Wałęsa obecnie

Maria Wałęsa obecnie

Maria Wałęsa obecnie

Maria Wałęsa obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×