Szukaj

Margaret ma nową fryzurę. W tak krótkich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy

Margaret ma krótkie włosy. Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze. Czy zdecydowała się na ostre cięcie? Na to wskazują jej najnowsze zdjęcia.

Margaret fyzura

Margaret zmienia się jak kameleon. Gwiazda od początku swojej kariery wielokrotnie eksperymentowała z wizerunkiem. Na salonach często prezentuje stylizacje, jakich mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy. Piosenkarka doskonale orientuje się w panujących trendach, dlatego kwestią czasu było, aż zaprezentuje się światu z modnym bobem na głowie.

Margaret w krótkich włosach

Margaret zmieniła fryzurę. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie możemy zobaczyć gwiazdę w krótkich włosach. Jurorka The Voice of Poland najwyraźniej uległa modzie, która przyszła z zachodnich czerwonych dywanów. Selena Gomez czy Taylor Swift już jakiś czas temu mogły pochwalić się fryzurą, która jest nieodłącznym elementem wizerunku legendy mody – Anny Wintour, redaktor naczelnej amerykańskiej edycji magazynu Vogue.

Zobacz: Margaret i Kacezet zaręczyli się? Sugestywne zdjęcie trafiło do sieci! Jest pierścionek!

Nie wiemy, czy Margaret ścięła włosy czy jedynie zdecydowała się je upiąć tak, by wyglądały na obcięte. Jedno jest pewne – efekt powala. Wokalistka wygląda na znacznie młodszą niż wskazuje jej metryka (28 lat).

Zobacz: Przed laty dał kosza Margaret. Teraz wystąpił w „The Voice of Poland”! Reakcja gwiazdy bezcenna

Margaret – koncerty

Czy nowy wizerunek Margaret jest zapowiedzią kolejnych piosenek utrzymanych w stylu jej najnowszych przebojów, takich jak Serce bajla czy Chwile bez słów? Jeśli tak, to już nie możemy doczekać się efektów. Wszystkich fanów twórczości Małgosi zapraszamy na jej koncerty. Dokładną listę miast, które odwiedzi znajdziecie poniżej i na jej Instagramie.

Margaret – płyta Gaja Hornby

31 maja swoją premierę miała płyta Margaret Gaja Hornby. Jest to pierwsza płyta w dorobku artystki, na której znalazły się tylko piosenki w języku polskim. Album charakteryzują alternatywne brzmienie i szczere do bólu teksty. Płyta jest pierwszą odsłoną jej muzycznego alter ego, o którym śpiewa m.in. w tytułowej piosence.

Ten album to historia oparta na faktach. To nauka stawiania granic i wyrzutach sumienia, które są wynikiem tejże asertywności, to rozkminy na temat świata, ale też dobra biba – przyznała Margaret.

Margaret przy tym albumie pracowała z zespołem songwriterów i producentów: Kacezet, Errbits, Gverilla oraz Mikołaj Trybulec znany fanom z projektu Linia Nocna.

Zobacz: Szczera do bólu Margaret: “Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”. Jej noga więcej w kościele nie stanie!


Margaret w krótkich włosach

Margaret w krótkich włosach

Margaret - drugi odcinek The Voice of Poland

Margaret - drugi odcinek The Voice of Poland

Margaret - drugi odcinek The Voice of Poland

Margaret - drugi odcinek The Voice of Poland

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×