Szukaj

Marcin Prokop zmienił fryzurę i już rozgląda się za nową pracą. Co na to TVN?

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop zdecydował się na zmianę fryzury. Dziennikarz mocno zaszalał z wyglądem. Okazuje się, że to wszystko na potrzeby nowej pracy. Fani szaleją w komentarzach. 

Marcin Prokop jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Odkąd 12 lat temu dołączył do obsady programu Dzień Dobry TVN, nikt nie wyobraża sobie, aby rozpocząć swój poranek bez jego dobrego humoru. Dziennikarz natychmiast zaskarbił sobie sympatię ogromnej liczby fanów. Niektórzy z nich tylko dla niego każdego ranka włączają swój telewizor. Razem z Dorotą Wellman stworzyli jeden z ulubionych duetów wszystkich widzów. Pojawiając się w studiu, potrafią rozbawić wszystkich do łez. Gdy jednak wymaga tego sytuacja stają na wysokości zadania i swoją powagą i profesjonalizmem dają wspaniały przykład rzetelnego dziennikarstwa.

Marcin, dołączając do obsady śniadaniówki, szybko dostał także kolejne propozycje. Razem z kandydatem na prezydenta Szymonem Hołowiną przez kilka sezonów prowadzili program Mam Talent. Dziennikarz pojawia się także jako konferansjer i prowadzący największe imprezy emitowane w stacji TVN. Jest też bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Doskonale wie, że ma licznych fanów wśród internautów. To właśnie za pomocą social mediów dzieli się z nimi nie tylko kulisami swojej pracy, ale także ciekawostkami z życia prywatnego. W tym wszystkim nie brakuje oczywiście sporej dawki dobrego humoru.

Marcin Prokop w nowej fryzurze

Konto, które prowadzi Marcin, cieszy się na Instagramie sporym powodzeniem. Jego profil obserwuje ponad 568 tys. użytkowników. Właśnie opublikował zdjęcie, na którym pochwalił się dosyć spektakularną metamorfozą. Dziennikarz założył perukę z długimi włosami i zdradził, że to na potrzeby nowej pracy.

Myślicie, że Marcin w tym wydaniu może liczyć na pozytywne rozpatrzenie swojego CV? Choć chciałoby mu się życzyć powodzenia, to czy szefostwo TVN-u tak łatwo wypuści go ze swojego gniazda? Dziennikarz od lat jest kurą znoszącą złote jaja, kochają go widzowie i producenci.

Wysłałem CV z tym zdjęciem do zespołu scorpions – myślicie, że oddzwonią…?

Długo nie musiał czekać na odpowiedź swoich fanów. Pod postem natychmiast pojawiła się masa komentarzy.

  • Zawdzwonią i to od razu z awansem.
  • Taki zaczes, że list polecony przyjdzie.
  • Ja tam tu widzę wczesną ABBĘ.
  • Jestem przekonana, że oddzwonią.

Jak Wam się podoba Marcin Prokop po metamorfozie?


Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop jak Magda Gessler

Marcin Prokop jak Magda Gessler

Marcin Prokop na wakacjach

Marcin Prokop na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×