Szukaj

Mąż Kasi Cichopek dorobi w „M jak miłość”. Dostał propozycję nie do odrzucenia

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel zaczął współpracować z produkcją M jak miłość. Informację potwierdziło nie tylko biuro prasowe serialu, ale także sam zainteresowany. W jaki sposób?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie programu Taniec z gwiazdamiPołączyło ich silne uczucie, które sprawiło, że najpierw wygrali Kryształową Kulę, później zostali małżeństwem. Wychowują dwójkę dzieci: Helenkę i Adama, z którymi spędzają niemal każdą wolną chwilę.

W 2006 roku ruszyła szkoła tańca Hakiel – Akademia Tańca, która doskonale radzi sobie nawet w dobie pandemii koronawirusa. W momencie największych restrykcji wprowadzono m.in. możliwość uczestniczenia w zajęciach online. Była to bezpieczna forma zarówno dla uczniów, jak i tancerzy.

Marcin Hakiel: współpraca z M jak miłość. Jaką nawiązał?

Placówka Marcina nie tylko cieszy się popularnością wśród kursantów, ale jak podaje Fakt, będzie miała swój epizod związany z serialem M jak miłość. Tabloid oznajmia, że akcja nowych odcinków przeniesie się do szkoły tańca. Podobno postawiono na jeden z obiektów należących do Hakiela:

Producenci nie chcieli dać zarobić obcym. Najlepiej, by wszystko zostało w serialowej rodzinie — donosi informator tabloidu.

Informację o tym, że w nadchodzącym sezonie pojawi się wątek związany z tańcem, potwierdza Karolina Baranowska z biura prasowego serialu:

Bohaterka pani Małgorzaty Pieczyńskiej będzie chciała nauczyć się tańczyć — informuje tabloid Baranowska.

O tym, że do takiej współpracy doszło, nie można mieć wątpliwości patrząc na nowy wpis, który pojawił się na Instagramie akademii. Opublikowano zdjęcie, na którym aktorzy pozują z tancerzami. Jak można przeczytać w opisie, efekt ich prac zostanie zaprezentowany wkrótce:

Wczorajszy dzień spędziliśmy na planie zdjęciowym serialu „M jak miłość”! Wypatrujcie nas w telewizji już niebawem

View this post on Instagram

Wczorajszy dzień spędziliśmy na planie zdjęciowym serialu „M jak miłość”! Wypatrujcie nas w telewizji już niebawem ???????? @mjakmilosc.official @badzmyrazem.tvp __________________________________ #mjakmilosc #planzdjęciowy #nowewyzwania #telewizja #taniec #aktorzy #badzmyrazem #tvp #nagranie #hakielakademiatanca

A post shared by Hakiel Akademia Tańca (@hakiel_akademia_tanca) on

Nowe odcinki serialu na antenie TVP zagoszczą już po wakacjach.


Marcin Hakiel współpracuje z M jak miłość

Marcin Hakiel współpracuje z M jak miłość

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 11. urodziny Adama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 11. urodziny Adama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - Dzień Ojca 2020

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - Dzień Ojca 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×