Nieszczęście w „DDTVN”. Małgorzata Ohme na chwilę przed rozpoczęciem show przeżyła chwile grozy

Dzień Dobry TVN Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Dzień Dobry TVN Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Poniedziałek nie zaczął się najlepiej dla prowadzącej Dzień Dobry TVN, czyli Małgorzaty Ohme. Filip Chajzer pokazał, co stało się tuż przed wejściem na wizję. Nie wygląda to najlepiej. 

Dzień Dobry TVN, to program, który każdego ranka budzi widzów stacji nową dawką informacji z kraju i ze świata. Nie brakuje w nim ciekawych gości, przepisów kulinarnych, porad ekspertów czy pokrzepiających reportaży. Wszystko to codziennie o poranku przedstawiają prezenterzy śniadaniówki. Lubiany przez widzów format prowadzi kilka par. I tak na ekranie możemy zobaczyć: Dorotę Wellman z Marcinem Prokopem, Ewę Drzyzgę z Agnieszką Woźniak-Starak, Paulinę Krupińską z Damianem Michałowskim, Andrzeja Sołtysika z Anną Kalczyńską, a także Małgorzatę Ohme z Filipem Chajzerem.

Ostatni z wymienionych byli gospodarzami dzisiejszego, poniedziałkowego odcinka. Jest to jedna z ulubionych par fanów. Na wizji wykazują się nie tylko wielkim profesjonalizmem, ale też sporą dawką dobrego humoru i przede wszystkim niesamowitą energią, która zdecydowanie przyda się, by rozpocząć pozytywnie dzień.

DDTVN: Małgorzata Ohme ze sporym problemem na wizji

Program ma swoje oficjalne profile w social mediach, gdzie pojawiają się zapowiedzi tego, co zobaczymy na antenie, a także ciekawostki z planu. Często widzimy tam zdjęcia czy nagrania zza kulis, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jak powstaje śniadaniówka i co w przerwach porabiają prowadzący. Zdjęcie, które dzisiaj przywitało widzów, pokazało, że poniedziałkowy, zimny poranek nie rozpoczął się w studiu najlepiej.

W kadrze widzimy Małgorzatę Ohme ze smutną minią, a także Filipa Chajzera trzymającego jeden z jej butów. Okazuje się, że tuż przed wejściem na wizję prowadząca miała drobny wypadek – złamał się obcas w jej pięknych fioletowych szpilkach. Po opisie widać, że nawet w takiej chwili dobre humory nie opuszczają gospodarzy śniadaniówki.

Na szczęście studio jest przygotowane na takie wpadki i jak czytamy, dla gospodyni Dzień Dobry TVN szybko znalazła się nowa para butów:

A jak Wasz poniedziałek? U nas lekkie trudności, ale szybka zmiana butów i jesteśmy.

Fani nie przeszli obok tego wpisu obojętnie, a kilku z nich twierdzi, że to na pewno „na szczęście”. A jak wam zaczął się poniedziałek?


Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×