Maja Bohosiewicz wyznała, co przepisała jej psychiatra na depresję. Nie wystarczyły tylko leki

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz korzysta z pomocy psychiatry. Właśnie wyznała, że lekarka przepisała jej nie tylko zwykłe leki. Co jeszcze musi brać aktorka?

Maja Bohosiewicz opuściła Polskę na początku pandemii. Najpierw osiedliła się na Teneryfie, by w kolejnych miesiącach przenieść się do Dubaju. W orientalnym miejscu przebywa wraz z członkami rodziny – mężem Tomaszem i dwojgiem dzieci.  W wolnych chwilach aktorka utrzymuje kontakt z polskimi fanami. Regularnie prowadzi na Instastory sesje Q&A, w trakcie których odpowiada na ich pytania. Ostatnio napisała fanom, że ma problemy z depresją i przez to leczy się psychiatrycznie:

W tym roku bardzo bardzo będę dbała o swoją głowę, bo zeszły rok, choć pewnie wydawać by się mogło, że był idealny – był trudny i zakończył się leczeniem ciężkich stanów lękowych.

W jej przypadku było konieczne zastosowanie farmakologii. Maja dołączyła też do relacji zdjęcie lekarstwa, które musi brać. Chwilę później dodała:

Bardzo długo nie mogłam uwierzyć, że potrzebuję takiego leczenia, więc byłam na kilku konsultacjach, bo wydawało mi się, że jest to niemożliwe, żebym to ja nie potrafiła sobie poradzić z własną głową.

Aktorka niewątpliwie wykazała się dużą odwagą. Tamte relacje na temat choroby nie zakończyły tematu. Maja właśnie do niego powróciła.

Maja Bohosiewicz bierze nie tylko leki. Co jeszcze przepisał jej psychiatra?

Maja podczas kolejnej sesji Q&A poleciła fanom stosowanie suplementów. Jak przyznała, sama z nich korzysta. Mają jej one pomóc w mierzeniu się z depresją.

Moja pani psychiatra, oprócz leków, przepisała mi od razu kwasy omega i magnez – szczerze wyznała.

Załączyła też treść artykułu, w którym opisano pozytywny wpływ suplementacji kwasem omega i magnezem na leczenie tej choroby.

Depresja nie stanowi jedynego problemu zdrowotnego Mai. Mierzy się ona też z dotkliwymi skutkami przejścia COVID-19. Wśród nich są m.in. problemy z pamięcią. Jakiś czas temu wyznała:

Powiem szczerze, że pan COVID ukradł mi z głowy sporo słów. Trochę jak babybrain podczas ciąży który dwa razy fatalnie przechodziłam – miałam poczucie, jakby ktoś wykasował podstawowe zwroty z mojego słownika. Wczoraj szukałam słowa „teczka” i bawiłam się w kalambury, No wiesz to takie z papieru z gumką żeby wsadzić ważne papierki i trzymać to w jednym miejscu.

Dodała, że koronawirus jeszcze bardziej wzmocnił jej stany depresyjne:

Dodatkowo od razu po covidzie czułam, że WSZYSTKO jest bez sensu i każda najmniejsza rzecz rosła do wielkiego problemu. Płacz miałam na końcu nosa i ciągle poczucie winy. Po paru dniach zaczęłam się odbijać – ale powiem szczerze – nie była to najprzyjemniejsza choroba z jaką się mierzyłam.

Mamy nadzieję, że Maja szybko powróci do pełni zdrowia i życzymy jej wszystkiego dobrego!


Maja Bohosiewicz wyjawiła, co przepisał jej psychiatra

Maja Bohosiewicz wyjawiła, co przepisał jej psychiatra

Maja Bohosiewicz z psem

Maja Bohosiewicz z psem

Maja Bohosiewicz z psem

Maja Bohosiewicz z psem

Komentarze

 • Gośćgosia pisze:

  Można się zeszmacić dla kasy….ile za ten kit producent zapłacił?..niby aktorce ? żenada

 • Gość pisze:

  Wzięłaby się za porzadna pracę a nie wciskanie kitu …depresja?smieszna jest

 • Gość pisze:

  Oglądając codzienną aktywności aktorki nie widzę żeby była chora na depresję,ja wiem co to jest,bo aktualnie jestem w trakcie leczenia i prawdę mówiąc czasami jest bardzo ciężko, ale cóż może się mylę.

  • Marzena pisze:

   Depresję każdy przeżywa inaczej. Ale w moim przypadku też przebiega w taki sposób, że nie mam ochoty dzielić się własnymi przeżyciami w mediach społecznościowych.

 • Gość pisze:

  Kobieto tylko praca może cie uzdrowić !!! Nic nie robienie nie służy głowie.Nadmiar dobrobytu i problem gotowy

 • Paula pisze:

  Ale ona ani razu nie powiedziała, że ma depresję tylko zaburzenia LĘKOWE.

 • Evi pisze:

  W głowach się ludziom przewraca z tego dobrobytu i z tych luksusów! bo mają za dużo kasy a jeszcze narzekają i marudzą by zwrócić na siebie uwagę!!!

 • Gość pisze:

  Głupia baba z przerostem ego i kasy, tfu

 • Gość pisze:

  Głupia baba z przeristem ego i kasy, tfu

 • Gość pisze:

  Czy pani wie co pisze???!!! Myślę ,ża pani potrzebny jest psycholog aby uswiadomił,że nie należy oszukiwać społeczeństwa..Pisze pani pod dyktando firmy która sprzedajeje magnez i kwasy omega??????? Pani ma przerost EGO to jest diagnoza ,a nie depresja.Obraża pani wszystkich chorych na depresję.Te nasze polskie aktorki sięgają dna ,jedna po drugiej tak jak i dziennikarki.

 • Gość pisze:

  Depresja.Żarty sobie robi.??

 • Tyu pisze:

  Robi kase na naiwnych specjalistka od wciskania wszystkiego

 • Gość pisze:

  Juz wkrotce akcje o podpaskach wiec tez wyciagnie swoja i podzieli wrazeniami Depresja to trudny temat ale nie kazdy ma ochote sluchac o tym od tego ma sie psychologa by wysluchiwal wynurzen swoich klientow

 • Poszławon pisze:

  JESZCZE JEDNA , CZY ONA W OGÓLE WIE czym się objawia , co to jest za choroba , i jak bardzo cierpia ludzie w depresji ?????

  • Gość pisze:

   Depresja u każdego wygląda innaczej nie ma co tak cisnoc każdy z nas może być chory bogaty czy biedny po co te złosliwosci

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×