Szukaj

Madzia i Oleh zaraz się rozstaną! Łukasz Darłak ujawnił smutne kulisy związku gwiazd „Big Brothera”!

Łukasz Darłak o Madzi i Olehu

Łukasz Darłak o Madzi i Olehu

Łukasz Darłak z Big Brothera robi wszystko by utrzymać się w show-biznesie! Właśnie wziął udział w Kole Plotka, gdzie wprost opowiedział o związku Madzi i Oleha. Co wyznał? Celebrytka nie będzie zachwycona...

Finał Big Brothera miał miejsce zaledwie tydzień temu, a uczestnicy programu już robią wszytko, by utrzymać sławę jaką dał im udział w reality-show. Wczoraj na przykład podczas treningu w warszawskim parku przyłapani zostali razem Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski. Choć będąc w domu Wielkiego Brata utrzymywali, że nie łączy ich nic więcej niż przyjaźń, prawda okazuje się o wiele ciekawsza.

Oprócz nich głośno komentowany jest także związek zwyciężczyni Madzi Wójcik i Oleha, który odpadł z programu w tym samym tygodniu co Łukasz Darłak. To właśnie ten ostatni był najbarwniejszą postacią produkcji i ciągle nią pozostaje. Była „ślicznotka Witkowskiego” wzięła udział w Kole Plotka i wyjawiła kilka sekretów. Oprócz opowieści o problemach z gazami, nie zabrakło wyznań na temat związku jego nowej przyjaciółki i jego adoratora:

Wydaje mi się, że ich związek i tak się rozpadnie, czy ja będę się w to wtrącał, czy nie. Wydaje mi się, że będzie taki finał tego związku.

Jednocześnie zaprzeczył jakimkolwiek informacją jakoby miał zamiar rywalizować z Ukraińcem o względu Madzi:

Nie będę próbował odbijać Madzi Olehowi. Ja się z Madzią bardzo przyjaźnię i chcę, żeby tak zostało.

Cóż, nie da się ukryć, że oboje są z innych światów. Choć Oleh owocnie wkupia się w łaski znajomych Madzi, boimy się, że faktycznie nie ma dla nich przyszłości. Ale obyśmy się mylili!

Tymczasem zobaczcie, co o wspólnej przyszłości z młodszym o dziesięć lat chłopakiem sądzi sama zainteresowana.

Zobacz: Oleh zaplanował zemstę na Łukaszu! Za chwilę znowu będzie głośno o gwiazdach “Big Brothera”!

Zobacz: Matka ostrzega Madzię Wójcik przed związkiem z Olehem! Gwiazda “Big Brothera” ujawniła kulisy trudnej rozmowy z rodzicami!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!


Madzia i Oleh

Madzia i Oleh

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Madzia Wójcik na konferencji Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×