„Listy do M.” z nowym tytułem. Producenci ogłosili nazwę czwartej części świątecznego hitu

Listy do M.4: data premiery

Listy do M.4: data premiery

Producenci filmu Listy do M. przekazali informację o zmianie tytułu kinowego hitu. Czwarta część otrzymała nową nazwę. Jest ona nawiązaniem do pandemii koronawirusa.

Listy do M, to polska komedia romantyczna, która doczekała się już trzech części. Film opowiada historię 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy w czasie Świąt Bożego Narodzenia odnaleźli prawdziwą miłość. Każdy wątek jest inny i niezwykle wzruszający. Wszystko to jest okraszone dozą dobrego humoru i świątecznych hitów w tle. Przez wszystkie części przewinęła się cała plejada gwiazd, m.in.: Tomasz Karolak, Katarzyna Zielińska, Kasia Bujakiewicz, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Paweł Małaszyński, Beata Tyszkiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Wojciech Malajkat.

Listy do M.4: nowy tytuł filmu

Na oficjalnym profilu Listów do M. pojawiła się nowa zapowiedź czwartej części filmu. Z informacji przekazanej przez producentów dowiadujemy się, że prawdopodobnie kontynuacja kinowego hitu będzie przebiegała pod nowym tytułem – Maile do M. 4. Taka zmiana jest swego rodzaju nawiązaniem do akcji #zostanwdomu, która ogarnęła cały świat na czas pandemii koronawirusa.

Producenci zmieniają nazwę filmu! Do kin wejdą „Maile do M. 4”. Z myślą o naszych fanach, postanowiliśmy zmienić nazwę najnowszego filmu, aby zawarte w tytule “Listy” nie zachęcały do odwiedzania placówek pocztowych. #zostanwdomu i wysyłaj maile! – czytamy na Instagramie.

W związku z dzisiejszym świętem, czyli Prima Aprilis, pojawiły się komentarze, że nowy tytuł Listów do M. jest jedynie żartem, który ma nieco rozluźnić napiętą atmosferę, jaka od kilku dni panuje w kraju.

  • Dobry żart na prima aprilis.
  • To oczywiste, ze to jest żart. Nikt w to nie uwierzy.
  • Dobry żart. Serio myślicie, że dzisiaj ktoś coś łyknie jak pelikan?

A gdyby tak film otrzymał taki tytuł na serio? Co o tym myślicie?


Listy do M.4 - zmiana tytułu filmu

Listy do M.4 - zmiana tytułu filmu

Listy do M.4: data premiery

Listy do M.4: data premiery

Listy do M 4 – pierwsze zdjęcie z planu

Listy do M 4 – pierwsze zdjęcie z planu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×