Szukaj

„Listy do M.” z nowym tytułem. Producenci ogłosili nazwę czwartej części świątecznego hitu

Producenci filmu Listy do M. przekazali informację o zmianie tytułu kinowego hitu. Czwarta część otrzymała nową nazwę. Jest ona nawiązaniem do pandemii koronawirusa.
Listy do M.4: data premiery

Listy do M.4: data premiery

Listy do M, to polska komedia romantyczna, która doczekała się już trzech części. Film opowiada historię 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy w czasie Świąt Bożego Narodzenia odnaleźli prawdziwą miłość. Każdy wątek jest inny i niezwykle wzruszający. Wszystko to jest okraszone dozą dobrego humoru i świątecznych hitów w tle. Przez wszystkie części przewinęła się cała plejada gwiazd, m.in.: Tomasz Karolak, Katarzyna Zielińska, Kasia Bujakiewicz, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Paweł Małaszyński, Beata Tyszkiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Wojciech Malajkat.

Listy do M.4: nowy tytuł filmu

Na oficjalnym profilu Listów do M. pojawiła się nowa zapowiedź czwartej części filmu. Z informacji przekazanej przez producentów dowiadujemy się, że prawdopodobnie kontynuacja kinowego hitu będzie przebiegała pod nowym tytułem – Maile do M. 4. Taka zmiana jest swego rodzaju nawiązaniem do akcji #zostanwdomu, która ogarnęła cały świat na czas pandemii koronawirusa.

Producenci zmieniają nazwę filmu! Do kin wejdą „Maile do M. 4”. Z myślą o naszych fanach, postanowiliśmy zmienić nazwę najnowszego filmu, aby zawarte w tytule “Listy” nie zachęcały do odwiedzania placówek pocztowych. #zostanwdomu i wysyłaj maile! – czytamy na Instagramie.

W związku z dzisiejszym świętem, czyli Prima Aprilis, pojawiły się komentarze, że nowy tytuł Listów do M. jest jedynie żartem, który ma nieco rozluźnić napiętą atmosferę, jaka od kilku dni panuje w kraju.

  • Dobry żart na prima aprilis.
  • To oczywiste, ze to jest żart. Nikt w to nie uwierzy.
  • Dobry żart. Serio myślicie, że dzisiaj ktoś coś łyknie jak pelikan?

A gdyby tak film otrzymał taki tytuł na serio? Co o tym myślicie?


Listy do M.4 - zmiana tytułu filmu

Listy do M.4 - zmiana tytułu filmu

Listy do M.4: data premiery

Listy do M.4: data premiery

Listy do M 4 – pierwsze zdjęcie z planu

Listy do M 4 – pierwsze zdjęcie z planu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×