Przykre, co spotkało Laurę Samojłowicz w branży: „Byłam przerażona!”. Zaszczuta aktorka wraca po długiej przerwie i ujawnia skandaliczne kulisy

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz zniknęła z show-biznesu i długo unikała powrotu na salony. Dopiero teraz zdradziła, z jakimi problemami walczyła. Wspomniała o różnych formach przemocy.

Laura Samojłowicz to gwiazda polskich seriali. Pojawiła się w wielu kultowych produkcjach, a fani doskonale zapamiętali ją między innymi z M jak Miłość, Ojca Mateusza, Hotelu 52 czy Gliniarzy. Gwiazda może się też pochwalić talentem wokalnym. Wygrała program Jak oni śpiewają?. Brała również udział w przesłuchaniach do The Voice of Poland, ale w tym show nie spodobała się jurorom i odpadła już w pierwszym etapie programu.

Jeszcze kilka lat temu była stałą bywalczynią salonów, a kolorowa prasa skrzętnie obserwowała jej każdy ruch. Chętnie pozowała na ściankach, udzielała wywiadów i brała udział w sesjach zdjęciowych. Nagle jednak mocno ograniczyła branżowe imprezy i zdecydowanie trzyma się na uboczu. W 2016 roku postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę w pracy. Niedawno wróciła na eventy, a teraz udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, co ją popchnęło do takiej decyzji.

Laura Samojłowicz o kulisach odejścia z show-biznesu

Laura przestała udzielać wywiadów i skupiła się na kolejnych zawodowych obowiązkach. Teraz zdecydowała się na rozmowę z Beatą Tadlą, której wyjaśniła powody swojego wyjazdu za granicę. Tam chciała zaznać anonimowości, po tym jak spadła na nią ogromna fala hejtu. Gwiazda mówiła publicznie o problemach z reżyserem Hotelu 52, który według niej miał pracować pod wpływem alkoholu.

Prasa, oni mnie zaszczuli. Było „kopiuj, wklej” od dziewczyny od PR-u, która myślała, że jest medialną gwiazdką, która myślała, że zniszczy komuś życie – powiedziała w Onet Rano.

Aktorka zdradziła, że przez lata milczała na temat tego, co się z nią działo i jakich form przemocy doświadczyła. Kilka lat temu bała się mówić o wszystkich przykrych sytuacjach. Teraz chce głośno poruszyć ten problem:

Trzeba przeciwstawić się złu, przemocy fizycznej i psychicznej, każdej. Myślę, że przyszedł taki moment, w którym nie boję się mówić, choć nie jest to łatwe (…) Milczałam przez lata, bo nie było to powszechne, żeby ludzie się bronili, wziąć prawnika, zająć się moimi sprawami, dać konkretny wywiad. Ja byłam przerażona – dodała w rozmowie z Beatą Tadlą.

Przyznała, że przeżyła najgorsze chwile w swoim życiu. Teraz chce przepracować ten stan, by mogła iść dalej:

Uważam, że przeżyłam najgorsze, chociaż nigdy nie mów nigdy. To może jest taki moment, by wyczyścić pole w swoim życiu, bo nie pójdę dalej – powiedziała.

Laura nadal jest aktorką, o której pamiętają fani. Gwiazda niedawno pojawiła się w serialu Gliniarze i wygląda na to, że gdy uporządkuje swoje sprawy, będzie chciała wrócić z nowymi rolami. Jej sympatycy na pewno na to czekają.

Poniżej możecie zobaczyć jeden z naszych wywiadów z Laurą, w którym mówi ona o tym, czy kobiety okazują sobie wsparcie.


Laura Samojłowicz - Woman Power 2022

Laura Samojłowicz - Woman Power 2022

Laura Samojłowicz - Gwiazdy podczas czwartego dnia 47. FPFF w Gdyni

Laura Samojłowicz - Gwiazdy podczas czwartego dnia 47. FPFF w Gdyni

Laura Samojłowicz - premiera książki Ewy Minge

Laura Samojłowicz - premiera książki Ewy Minge

Komentarze

  • Gość pisze:

    w tym kraju strasznie dużo zaszczutych ludzi , dziennikarek telewizyjnych , aktorów , dziennikarzy , a przecież Polska to kraj chrzescianski , gdzie miłość do drugiego człowieka jest na pierwszym miejscu , coś mi się tutaj nie zgadza , to wszystko jest bardzo podejrzane

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×