Szukaj

Książę George świętuje swoje szóste urodziny! Przyszły król na najnowszych portretach pozuje w koszulce z sieciówki i wygląda bardzo słodko!

Książę George 22 lipca skończył 6 lat. Z tej okazji księżna Kate i książę William opublikowali trzy nowe portrety swojego pierwszego syna. Fotografie powstały w ogrodach Pałacu Kensington oraz podczas rodzinnych wakacji. Na dwóch zdjęciach przyszły król Wielkiej Brytanii ma na sobie koszulkę z sieciówki.
Książę George urodziny

Książę George urodziny

Książę George przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku o godzinie 16.24. Następca brytyjskiego tronu urodził się w szpitalu świętej Marii w Londynie. Narodziny pierwszego dziecka książąt Cambridge były wielkim wydarzeniem nie tylko Brytyjczyków. Media na całym świecie relacjonowały to, co wówczas działo się w stolicy Wielkiej Brytanii. W poniedziałek syn Kate i Williama obchodzi swoje szóste urodziny.

Zgodnie z królewską tradycją, na oficjalnych kanałach rodziny królewskiej w serwisach społecznościowych, opublikowane zostały nowe portrety księcia George’a. Fotografie autorstwa księżnej Kate zostały wykonane w ogrodach Pałacu Kensington oraz podczas rodzinnych wakacji:

Wszystkiego najlepszego dla księcia George’a!

Książę i księżna Cambridge są bardzo zadowoleni, że mogą podzielić się nowymi fotografiami księcia George’a z okazji szóstych urodzin Jego Królewskiej Wysokości.

Zdjęcia powstały na rodzinnych wakacjach oraz w ogrodach Pałacu Kensington. Ich autorką jest księżna Cambridge.

Dziękujemy wszystkim za urocze wiadomości – czytamy w oficjalnym komunikacie dołączonym do fotografii jubilata.

Jak podkreślają lokalne media, prawnuk królowej Elżbiety II ma na sobie m.in. białą koszulkę marki Nike, której twarzą jest m.in. Robert Lewandowski. Jak wyliczył portal Hello!, t-shirt kosztował niecałe 35 funtów, czyli ok. 165 złotych.

Książę George jest trzecią w kolejce osobą do objęcia brytyjskiego tronu, po swoim ojcu i dziadku. Jeżeli zostanie koronowany w przyszłości, będzie 43. brytyjskim monarchą.

Zobacz: Pippa Middleton na Wimbledon ubrała się lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za klasa!

Zobacz: Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

Zobacz: Księżna Kate w koktajlowej różowej mini błyszczała na chrzcinach w Windsorze! Takich zgrabnych nóg nie ma nawet Anja Rubik!


Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×