Najlepsze nagranie z wesela Krzysztofa Rutkowskiego krąży po internecie! Detektyw zaśpiewał dla żony wielki przebój! [WIDEO]

Krzysztof Rutkowski film z wesela

Krzysztof Rutkowski film z wesela

Krzysztof Rutkowski ożenił się z Mają Plich. Para pobrała się 17 sierpnia. Uroczystość odbyła się w Rozalinie koło Warszawy. Panna młoda wyglądała przepięknie, a detektyw zaśpiewał dla żony. Zobaczcie film z wesela. 

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Para pobrała się w sobotę, 17 sierpnia. Uroczysta ceremonia odbyła się w Rozalinie pod Warszawą, w otoczeniu przyrody. To tam stoi pałac doskonale znany widzom z programu Projekt Lady. Na wydarzeniu nie zabrakło licznie przybyłych gości – przyjaciół i rodziny pary młodej. Było 200 osób! Mamy film z wesela! Zobaczcie.

Zobacz: Ślub Krzysztofa Rutkowskiego już w sobotę! Wyciekła treść zaproszenia, a w nim prośba o konkretny prezent! Co zażyczyła sobie młoda para?

Pierwszy taniec para zatańczyła do bardzo romantycznego utworu Celine Dion Because you loved me.

Ceremonia odbyła się pod gołym niebem, w przepięknej scenerii. Wszędzie było mnóstwo kwiatów, a państwo młodzi, składając sobie przysięgę, mieli w tle skrzydła motyla. Podczas ślubu nie zabrakło momentów pełnych wzruszeń. Jedną z najbardziej uroczych chwil, tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej, był nałożenie sobie obrączek, które podał syn pary, Krzysztof Junior.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są parą od 8 lat. Organizacja ślubu i wesela zajęła im 2 lata, a panna młoda dopilnowała każdego detalu uroczystości. Oświadczyny odbyły się publicznie, w programie Polsatu. Zarówno pan młody, jak i panna młoda mieli przygotowane po cztery różne kreacje na ślub i wesele. Rutkowski garnitur sprowadzał z Mediolanu. Ostatnią suknię panna młoda założyła po północy. Maja Plich na ten specjalny dzień wybrała też piękną i bajecznie drogą biżuterię.

Państwo młodzi zafundowali gościom wiele atrakcji, a także pyszne jedzenie. W menu było m.in. foie gras z gęsich wątróbek, z kruszonką migdałową i kremem koniakowym, rosół z bażanta z pierożkami cielęcymi, pasztet z sarny z galaretką z żubrówki i jabłek, krem śliwkowy z rumem oraz sorbet cytrynowy z galaretką z prosecco. Bezpieczeństwa gości pilnowali uzbrojeni ochroniarze. W sumie ślub i wesele podobno kosztowały koło miliona złotych.

Gwoździem programu jednak była piosenka, którą detektyw zaśpiewał swojej żonie – Jesteś moim Aniołem. Rutkowski w rytmach disco polo wyznał Mai Plich, jak ważną jest dla niego osobą. Zobaczcie.

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz: Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!


Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla Mai Plich

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla Mai Plich

Maja Plich w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich w drugiej sukni ślubnej

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla żony na weselu

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla żony na weselu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×