Kinga Rusin zadała ostateczny cios Zofii Klepackiej: „To jest kompromitacja. Powtórzę: WSTYD”

Kinga Rusin kontra klepacka

Kinga Rusin kontra klepacka

Zofia Klepacka udzieliła wywiadu w TVP, w którym odniosła się do szeroko omawianej kłótni przed lokalem wyborczym. Kinga Rusin zareagowała niemal natychmiast, w ostrych słowach komentując słowa, które padły na antenie. 

Kinga Rusin Zofia Klepacka w niedzielę spotkały się w Warszawie przy tej samej komisji wyborczej. Między paniami doszło do ostrej wymiany zdań na temat środowiska LGBT. Dyskusja ta nie zamknęła się jednak na rozmowie twarzą w twarz, a wręcz przeciwnie – nabrała rozgłosu za sprawą mediów społecznościowych, w których gwiazdy wymieniają się kolejnymi oświadczeniami.

Klepacka we wtorek skomentowała całe zdarzenie na antenie w TVP, gdzie przyznała, że przed spotkaniem z Kingą włączyła kamerę, bo wiedziała, że coś jest nie tak:

Jestem sportowcem, mamą dwójką dzieci i obywatelem przede wszystkimi, i tak samo mam prawo mieć swoje poglądy, tak jak każdy inny – podkreślała Zofia.

Kinga Rusin reaguje na wywiad Klepackiej

Na wywiad postanowiła odpowiedzieć Rusin. Tego samego dnia postanowiła wypowiedzieć się na temat szerzonych poglądów przez Klepacką na swoim Instagramie. Dziennikarka przyznała, że propagowanie poglądów, w których utożsamia się homoseksualizm jako „wynaturzenie” to pogarda dla drugiego człowieka, a wypowiedzi takie jak te, które głosi mistrzyni mogą doprowadzić do tragedii:

Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. Myśli samobójcze ma ponad 70% homoseksualnych dzieci, które czują się nieakceptowane i nietolerowane. W Polsce każdego dnia dwoje dzieci odbiera sobie życie!

Rusin dodała, że osoby publiczne powinny brać odpowiedzialność za to co mówią, zwłaszcza, że nazywanie drugiego człowieka „wynaturzonym” jest w ocenie Kingi niegodne sportowca:

Nazwanie drugiego człowieka „wynaturzonym” (wynaturzenie: zwyrodnienie, degeneracja, dewiacja) to zachowanie niegodne szerzącego tolerancję ruchu olimpijskiego. To jest kompromitacja! Podstawa do usunięcia z kadry olimpijskiej. Piętnowanie braku tolerancji Pani Klepackiej dla inności nie jest więc brakiem tolerancji czy szacunku dla niej. Jest walką ze złem i niechrześcijańską postawą. Powtórzę.  Tu nie ma dwuznaczności. Jej poglądy o „wynaturzeniu” to zło które prowadzi do jeszcze większego zła. Nie ma tolerancji dla zła! Więc powtórzę pani Klepackiej: WSTYD! 

Trudno z tymi argumentami się nie zgodzić.

View this post on Instagram

Szerzenie poglądów takich jak Klepackiej prowadzi do samobójstw dzieci. Nawiązując do dzisiejszego wywiadu Zofii Klepackiej pragnę przypomnieć, że według niej homoseksualizm to „wynaturzenie” (z wcześniejszego wywiadu dla publicznego radia). Czy można jeszcze ostrzej wyrazić pogardę dla drugiego człowieka? Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. Myśli samobójcze ma ponad 70% homoseksualnych dzieci, które czują się nieakceptowane i nietolerowane. W Polsce każdego dnia dwoje dzieci odbiera sobie życie! Osoby publiczne, medaliści, sportowi idole muszą brać odpowiedzialność za to co mówią! Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć… Warto żeby pani Klepacka przypomniała sobie co mówiła jej koleżanka z kadry windsurfingowej, Jolanta Ogar: „My nie zachorowaliśmy na homoseksualizm, my nim nikogo nie zarażamy. Tacy się urodziliśmy. To jest poza naszą kontrolą”. Czy Klepacka nie podaje „wynaturzonej” koleżance z kadry ręki? Nazwanie drugiego człowieka „wynaturzonym” (wynaturzenie: zwyrodnienie, degeneracja, dewiacja) to zachowanie niegodne szerzącego tolerancję ruchu olimpijskiego. To jest kompromitacja! Podstawa do usunięcia z kadry olimpijskiej. Piętnowanie braku tolerancji Pani Klepackiej dla inności nie jest więc brakiem tolerancji czy szacunku dla niej. Jest walką ze złem i niechrześcijańską postawą. Tu nie ma dwuznaczności. Jej poglądy o „wynaturzeniu” to zło które prowadzi do jeszcze większego zła. Nie ma tolerancji dla zła! Więc powtórzę pani Klepackiej: WSTYD!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

 

Zobacz: Rusin kontra Klepacka: wojna trwa. Kłótnia gwiazd przeniosła się do tabloidu! Jest coraz ciekawiej!

Zobacz: Kinga Rusin swoją kreacją przyćmiła miliarderów na uroczystej gali! Ubrała się jak do wiedeńskiej opery!

Zobacz: Kinga Rusin ostro poróżniła się z Zofią Klepacką! Wielka awantura gwiazd przed komisją wyborczą! Poszło o LGBT! [WIDEO]


Kinga Rusin w Los Angeles

Kinga Rusin w Los Angeles

Kinga Rusin w sukience Reserved

Kinga Rusin w sukience Reserved

Dzienna fryzura Kingi Rusin

Dzienna fryzura Kingi Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×