Szukaj

Kinga Rusin ostro poróżniła się z Zofią Klepacką! Wielka awantura gwiazd przed komisją wyborczą! Poszło o LGBT! [WIDEO]

Klepacka Rusin film wideo

Klepacka Rusin film wideo

Takich ekscesów jeszcze w polskim show-biznesie nie było. Podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego, przed jedną z komisji wyborczych na warszawskim Śródmieściu doszło do ciekawego incydentu. Na ulicy miała miejsce awantura miedzy Kingą Rusin a Zofią Klepacką.

26 maja na Warszawskiej ulicy doszło do awantury między Kingą Rusin a Zofią Klepacką. Kłótnia pań wybuchła nieoczekiwanie przed budynkiem komisji wyborczej, w której obie oddały swój głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Powodem do zwady Rusin z Klepacką były ich odmienne poglądy w temacie środowiska LGBT. Ognista rozmowa Rusin i Klepackiej została nawet nagrana przez tę drugą i szybko udostępniona w sieci.

Do incydentu doszło po południu, jednak filmik nagrany przez Klepacką – medalistkę olimpijską w windsurfingu, niestety nie zawiera początku dialogu. Z wideo dowiadujemy się, że Klepacka zarzuciła Rusin obrażanie jej i to z drugiego końca ulicy. Gwiazda TVN-u zaparcie twierdziła, że choć szanuje zasługi sportowe Klepackiej, nie toleruje jej skrajnych poglądów, a przede wszystkim Kinga nie zgadza się z szerzeniem homofobicznych treści w przestrzeni publicznej.

Opublikowany przez Zofia Klepacka Niedziela, 26 maja 2019

Kinga Rusin odpowiada na film Zofii Klepackiej

Po całym zamieszaniu Kinga Rusin wróciła do domu i już bez nerwów odniosła się do tego trącającego skandalem wydarzenia:

Wyjątkowy dzień w wyjątkowym towarzystwie. Wchodząc do lokalu wyborczego minęłyśmy reprezentantkę Polski w windsurfingu, która ostatnio bardziej niż z wyczynów sportowych słynie z homofobicznych, agresywnych wypowiedzi, za które musiała nawet przeprosić swoją koleżankę z kadry (przeprosiny później odwołała). Jako medalistka Olimpijska powinna wiedzieć, że koła na fladze olimpijskiej symbolizują różnorodność i jedność ludzi. Skoro tak bardzo jej to nie pasuje to może nie powinna brać udziału w Igrzyskach? Podziwiam za wyniki sportowe, ale wstyd mi że osoba która reprezentuje nasz kraj kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi którzy myślą i czują inaczej niż ona.

Wśród sportowców są też osoby homoseksualne osiągające nieprawdopodobne sukcesy. Czy Klepacka nie podaje im ręki? A może oni jej… ? Wstyd pani Zofio – powiedziałam to mijając Panią i powtórzę to tutaj raz jeszcze. Nagrała Pani mnie i moją rodzinę (chociaż moja mama wyraźnie powiedziała Pani, że sobie tego nie życzy). Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach. Może liczy Pani na medal, tym razem od prezydenta: medal za ofiarność i odwagę, w uzasadnieniu: ryzykując życiem odważyła się nakręcić Rusin.

Ps. Prawicowi sensaci grzmią, że zaatakowałam Klepacką i krzyczałam. Serio? Pokażcie mi to nagranie? Ja stałam kiedy pani Klepacka ruszyła na mnie dzierżąc w dłoni oręż w postaci telefonu. Pokrzykiwała, obrażała mnie i nagrywała moją rodzinę, bez jej zgody – napisała Kinga Rusin.

Raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć, że rację oczywiście ma Kinga Rusin.

View this post on Instagram

Wyjątkowy dzień w wyjątkowym towarzystwie. Wchodząc do lokalu wyborczego minęłyśmy reprezentantkę Polski w windsurfingu, która ostatnio bardziej niż z wyczynów sportowych słynie z homofobicznych, agresywnych wypowiedzi, za które musiała nawet przeprosić swoją koleżankę z kadry (przeprosiny później odwołała). Jako medalistka Olimpijska powinna wiedzieć, że koła na fladze olimpijskiej symbolizują różnorodność i jedność ludzi. Skoro tak bardzo jej to nie pasuje to może nie powinna brać udziału w Igrzyskach? Podziwiam za wyniki sportowe, ale wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi, którzy myślą i czują inaczej niż ona. Wśród sportowców są też osoby homoseksualne osiągające nieprawdopodobne sukcesy. Czy Klepacka nie podaje im ręki? A może oni jej…? Wstyd pani Zofio – powiedziałam to mijając Panią i powtórzę to tutaj raz jeszcze. Nagrała Pani mnie i moją rodzinę (chociaż moja mama wyraźnie powiedziała Pani, że sobie tego nie życzy). Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach. Może liczy Pani na medal, tym razem od prezydenta: „medal za ofiarność i odwagę”, w uzasadnieniu: ryzykując życiem odważyła się nakręcić Rusin. Ps. Prawicowi sensaci grzmią, że zaatakowałam Klepacką i krzyczałam. Serio? Pokażcie mi to nagranie? Ja stałam spokojnie, kiedy pani Klepacka ruszyła na mnie dzierżąc w dłoni oręż w postaci telefonu. Pokrzykiwała, obrażała mnie i nagrywała moją rodzinę, bez jej zgody.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Zobacz: Kinga Rusin pochwaliła się nowym ciuszkiem! O takim płaszczu marzą wszystkie stylowe kobiety!

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży? Widać zaokrąglony brzuszek!


Zofia Klepacka

Zofia Klepacka

Kinga Rusin i Joanna Krupa w ciąży

Kinga Rusin i Joanna Krupa w ciąży

Kinga Rusin i Joanna Krupa w ciąży

Kinga Rusin i Joanna Krupa w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×