Kinga Rusin pierwszy raz o ślubie z Markiem. Zdradziła szczegóły wesela i swojej sukni. Tak wystylizowanej panny młodej jeszcze nie widzieliśmy

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin po 11 latach zdecydowała się na ślub z Markiem Kujawą? Gwiazda zamieściła wpis, w którym zdradziła wszystkie szczegóły dotyczące ceremonii.

Kinga Rusin była jedną z najbardziej lubianych dziennikarek pojawiających się na małym ekranie. Na swoim koncie ma współpracę z TVP i TVN. Od samego początku prowadziła Dzień Dobry TVN, a po 15 latach postanowiła rozstać się ze śniadaniówką i rozpocząć  zupełnie nowy rozdział w życiu. Jak na razie zrezygnowała z pracy przed kamerami i skupiła się na swojej marce kosmetycznej, którą stworzyła lata temu. W prowadzeniu firmy pomaga jej partner, Marek Kujawa.

Przystojnego prawnika Kinga poznała 12 lat temu podczas wyjazdu do Grecji. Mężczyzna od pierwszego spotkania nieco jej podpadł, ale też zaintrygował ją swoją osobą. Gdy poprosiła go na lotniku o pomoc w niesieniu ciężkiego bagażu nieźle jej dopiekł:

Powiedział ze swadą, że jak ktoś jest tak walczącą feministką jak ja, to niech sobie sam radzi. Pomyślałam wtedy: „no nie, co za gość!”. Zapamiętałam go nie tylko jako inteligentnie złośliwego w stosunku do mnie, ale też niezwykle ciekawie opowiadającego – mówiła w rozmowie z Galą.

Kinga Rusin pokazała, gdzie weźmie ślub z Markiem

Kinga i Marek szybko stali się jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Dziennikarka chętnie zabierała ukochanego na ścianki, a tam oblegali ich fotoreporterzy. Teraz gdy razem z partnerem podróżuje od ponad dwóch lat po świecie, chętnie dzieli się kolejnymi wspólnym zdjęciami.

Zakochani byli już między innymi na Malediwach, w Kostaryce, Afryce i kilku krajach Europy. Obecnie osiedlili się w Australii, gdzie mają całą masę przygód. Zdawało się, że z tej wyprawy Kinga najbardziej zapamięta ekstremalny lot helikopterem, ale być może zapewni sobie nieco bardziej osobisty moment.

Gwiazda właśnie pochwaliła się kadrami z cudownej plaży i zdradziła, że właśnie w takim miejscu mogłaby wziąć ślub. Opowiedziała też nieco o stroju, jaki wybrałaby na tę okazję. Jest dosyć nietypowy jak na pannę młodą.

Na takiej plaży to chyba nawet mogłabym wziąć ślub! Whitehaven – najbardziej biała ze wszystkich białych plaż świata! W zasadzie biała suknia i biały welon są tu zbędne. Biały kostium na białej plaży na wyspie „Biała Przystań” w zupełności by starczył.

Gwiazda wie już nawet, że w tych pięknych okolicznościach przyrody nie mogłaby zorganizować wesela, ale nic straconego. W razie czego ma doskonały plan i imprezę urządzi na sąsiedniej wyspie:

Dookoła tylko fauna i flora, i żadnych rzeczy, które mogłyby zakłócać kontakt z naturą. Ani leżaków, ani parasoli, ani barów czy muzyki. Czyli wesele trzeba by było jednak urządzić na wyspie obok – dodała.

Trzeba przyznać, że w tak pięknych okolicznościach przyrody wiele par chciałoby sobie powiedzieć tak. Myślicie, że Kinga z Markiem w końcu zdecydują się na ten krok? Wielu fanów czeka na to z niecierpliwością.


Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×