Kim są Patecki i Tromba z Ekipy Friza? Co robią u Kuby Wojewódzkiego? Tacy młodzi, a już zarabiają kokosy

Ekipa Friza - kim są Patecki i Tromba

Ekipa Friza - kim są Patecki i Tromba

Kim są Patecki i Tromba, członkowie Ekipy Friza, którzy pojawili się w programie Kuby Wojewódzkiego? Czym się zajmują? Ile mają lat? Czy mają dziewczyny? Jak zdobyli popularność?

Ekipa Friza powstała trzy lata temu. Założył ją przodujący na polskim YouTube Karol Friz Wiśniewski. YouTuber swoją przygodę rozpoczął od nagrywania filmów związanych z tematyką gier – szczególną uwagę poświęcił Pokemon GO. Gdy dzięki temu zyskał sporą popularność, razem ze swoimi kumplami, których poznał w trakcie nagrywania w pierwszych filmów, wprowadził w życie nowy projekt.

W tamtym właśnie czasie powstała Ekipa, której członkami są: Wersow, Mini Majk, Murcix, Tromba, Wujek Łuki, Patecki, Fusialka, Poczciwy Krzychu, a także Marcysia Ryskala. Wspólnie nagrywają filmy o charakterze lifestyle’owym, które publikują na YouTube. Nagrania generują milionowe wyświetlenia.

Zaebyście. Piosenka Ekipy Friza

Ekipa Friza nie tylko dokumentuje swoją codzienność, ale także próbuje sił w rapie. Grupa wydała już kilka piosenek. Utwór 3kipa w ciągu miesiąca od swojego debiutu zdobył ponad 36 mln wyświetleń i ponad 960 tysięcy łapek w górę. Vlogerzy poszli za ciosem i wydali kolejny kawałek „Ekipa Zaebyście„, który także stał się hitem. Kilka dni od premiery nabił ponad 9 milionów wyświetleń. Jest też numerem jeden na karcie czasu.

Lody Ekipy Friza. Opakowania kosztują fortunę

Ekipa Friza nie tylko stworzyła piosenkę, ale także limitowaną edycję lodów, która powstała przy współpracy z firmą Koral. Ten pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Wspomniane produkty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Trudno jest je znaleźć w sklepach, a gdy już tam trafią, znikają w mgnieniu oka.

To jednak dopiero początek. Na Allegro i OLX pojawiają się aukcje, na których zdobywcy lodów sprzedają puste opakowania. Ceny? Niektóre z nich są wręcz kosmiczne – osiągają nawet… milion złotych. Jedliście lody Ekipy Friza?

Ekipa Friza - lody. Ile kosztują?

Ekipa Friza – lody. Ile kosztują?

Ile zarabiają członkowie Ekipy Friza?

Ekipa Friza na wyświetleniach reklam przed filmami na YouTube ekipa może zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Autor kanału @tm2k_ na TikToku wyliczył, że tylko za teledysk do najnowszej piosenki zgarnęła pokaźną sumę. Kawałek zadebiutował w sieci 8 kwietnia. Dzień później miała już prawie 4 miliony wyświetleń. Z wyliczeń wspomnianego twórcy wynika, że Ekipa Friza mogła zarobić w dobę kwotę 16 tysięcy 625 złotych.

Znacznie większe pieniądze, chociaż nie ma tu dokładnych danych z powodu tajemnicy handlowej, mogą płynąć na konta Karola Wiśniewskiego, Wersow i reszty ekipy z tytułu kontraktów reklamowych.

Ekipa Friza u Kuby Wojewódzkiego

Ekipa Friza gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Emisję odcinka z ich udziałem zaplanowano na wtorkowy wieczór. Patecki i Tromba będą promować nowy singiel i odpowiedzą na najbardziej nieprzewidywalne pytania showmana. Gwiazdy internetu wykonają wspólnie swoją piosenkę Zaebyście.

Kim są Jakub Patecki i Mateusz Trąbka? Sprawdziliśmy.

Kim jest Patecki z Ekipy Friza?

Patecki, a właściwie Jakub Patecki, urodził się 30 września 1997 roku. Ile ma lat? W tym roku będzie świętować 24 urodziny. Do Ekipy Friza dołączył 24 listopada 2019 roku. Wcześniej prowadził kanał WszystkoVlog. Przerwał projekt, gdy zaczął studiować. Jest najwyższym członkiem grupy, ma 185 cm wzrostu. Aktualnie nie ma dziewczyny.

 • Imię i nazwisko: Jakub Patecki, Patecki
 • Wiek (data urodzenia): 30 września 1997 roku, 23 lata
 • Dziewczyna: brak, jest singlem
 • Instagram: @patec_wariatec
 • YouTube: PatecWariatec
 • Znany z: członek Ekipy Friza, dołączył do niej w 2019 roku

Patecki: Instagram

Jakub Patecki prowadzi konto na Instagramie. Można go tam znaleźć jako @patec_wariatec. Obserwuje go 1,5 mln osób. Najczęściej wrzuca zdjęcia z członkami Ekipy Friza.

Patecki: YouTube

Jakub Patecki jest aktywny także w serwisie YouTube. Można go znaleźć pod nickiem PatecWariatec. Subskrybuje go ponad 900 tysięcy osób.

Jak Patecki dołączył do Ekipy?

Patecki, zanim dołączył do Ekipy Friza, wykonał 10 ekstremalnych zadań. Musiał m.in. zdać test wiedzy, zebrać pieniądze na cele charytatywne, a także cały dzień mówić zdrobnieniami. Wszystkie wyzwania udało mu się wykonać perfekcyjnie, o czym można się przekonać w poniższym filmiku.

Kim jest Tromba z Ekipy Friza?

Tromba, a właściwie Mateusz Trąbka, urodził się w 1996 roku. W Ekipie Friza jest od początku istnienia grupy. Swoją karierę rozpoczynał od gry w Pokemon Go – później, tak jak Friz, zmienił temat swojego YouTube’a na vlogi i challenge. Jego dziewczyną jest Marcysia z Ekipy Friza.

 • Imię i nazwisko: Mateusz Trąbka
 • Wiek (data urodzenia): 14 kwietnia 1996 rok, 24 lata
 • Dziewczyna: Marcysia Ryskala z Ekipy Friza
 • Instagram: @trombabomba
 • YouTube: Tromba
 • Znany z: członek Ekipy Friza

Tromba: Instagram, zdjęcia z dziewczyną Marcysią

Tromba jest aktywny na Instagramie. Jego konto śledzi ponad 2,2 mln osób. Dzieli się z internautami wybranymi ciekawostkami z życia prywatnego. Nie brakuje też zdjęć z jego dziewczyną, Marcysią Rykalską.

Tromba: YouTube

Tromba działa na YouTube. Tematyka jego kanału jest bardzo różna. Prowadzi na kanale m.in. nową serię, która polega na tym, że zabiera poszczególnych członków ekipy do studia tatuażu i oni wybierają sobie, co dokładnie znajdzie się na ich ciele. Nie ukrywa, że lubi tatuaże. Jego pierwszym była róża wiatru.


Kim jest Patecki z Ekipy Friza?

Kim jest Patecki z Ekipy Friza?

Kim jest Patecki z Ekipy Friza?

Kim jest Patecki z Ekipy Friza?

Kim jest Patecki z Ekipy Friza?

Kim jest Patecki z Ekipy Friza?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×