Szukaj

Katarzyna Skrzynecka o pobycie męża w szpitalu. Jej słowa mrożą krew w żyłach

Katarzyna Skrzynecka skomentowała pobyt w szpitalu swojego męża, Marcina Łopuckiego.  Jak rodzina aktorki radzi sobie w tym trudnym czasie?
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka przyłączyła się do akcji #zostanwdomu, o czym poinformowała swoich fanów już jakiś czas temu. Nie zapomina jednak o aktywności w social mediach, gdzie dzieli się z obserwatorami bardziej lub mniej przyjemnymi chwilami. Do tych ostatnich należy z pewnością sytuacja, która spotkała jej męża Marcina Łopuckiego.

Mąż Kasi dostał ostrych bóli, słaniał się na nogach. Skrzynecka zabrała go do jednej z klinik i myślała, że znajdzie tam pomoc. Przez trwającą epidemię koronawirusa nie było to jednak łatwe:

Ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem – nie wiem – wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach, do granic omdlenia zwinięty z bólu… – pisała Kasia na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka o zdrowiu męża. Jak się trzymają?

Marcinowi na szczęście udało znaleźć się pomoc. Przeszedł operację, która trwała aż cztery godziny. Jaką? Na ten temat zarówno aktorka, jak i jej ukochany rozmawiać nie chcą. Dlaczego więc postanowili podzielić się tą historią ze swoimi obserwującymi? Jak wyjawiła Skrzynecka, ku przestrodze dla osób, które udadzą się do szpitali:

Napisałam to wszystko tylko ku przestrodze dla kogokolwiek w nagłych wypadkach zdrowotnych, innych niż covid – dodała na zakończenie wpisu.

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Chociaż Skrzynecka bardzo by chciała, przez trwającą epidemię koronawirusa w Polsce, nie może czuwać przy łóżku męża. O emocjach, które jej towarzyszą, opowiedziała w rozmowie z Rewią: 

Nie jest nam łatwo. To najgorszy czas na chorowanie, bo pacjenci z koronawirusem we wszystkim mają pierwszeństwo. Mam jednak nadzieję, że wszystko przetrwamy – komentuje aktorka w rozmowie z tygodnikiem.

Marcinowi życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do formy.

Zobacz także: Skrzynecka drży o zdrowie męża. Pokazała zdjęcie z kliniki i opisała skandaliczną sytuację: „Odmówiono pomocy”


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Katarzyna Skrzynecka z rodziną - święta 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×