Szukaj

Afera szczepionkowa. Wyciekło kolejne nazwisko. Ona także zaszczepiła się poza kolejnością

Katarzyna Kieli zaszczepiła się poza kolejnością

Katarzyna Kieli zaszczepiła się poza kolejnością

W Polsce trwają szczepienia na COVID-19. Chociaż na razie mogą je przyjmować medycy, kilka osób wyprzedziło swoją kolejkę. Kto tym razem?

Pierwsze szczepienia na koronawirusa w Polsce odbyły się 27 grudnia. Tego samego dnia zaczęły się one również w większości państw Unii Europejskiej. W naszym kraju na razie o szczepionki mogą się ubiegać pracownicy służby zdrowia. Tuż po nich taką szansę otrzymają: policja, wojsko, nauczyciele oraz seniorzy po 70. roku życia.

W mediach od kilku dni jest głośno o znanych osobach, które przeskoczyły kolejkę i przyjęły wakcynę poza kolejnością. Wśród nich jest m.in. Krystyna Janda, która otrzymała taką propozycję z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktorka po czasie tłumaczyła, że nie była świadoma, że odbiera komuś szansę. Przeprosiła wszystkich tych, którzy poczuli się dotknięci całą sytuacją.

Nie tylko osobom znanym z pierwszych stron gazet udało się zaszczepić. Z tego przywileju skorzystali również Henryk Orfinger i Irena Eris, właściciele imperium kosmetycznego Dr Irena Eris (szczegóły tutaj).

Szczepionka na COVID-19. Katarzyna Kieli zaszczepiona poza kolejką

To nie koniec listy znanych nazwisk. Portal wPolityce.pl podaje, że poza kolejnością zostali zaszczepieni: prezes i dyrektor zarządzająca Discovery w Europie Katarzyna Kieli oraz jej mąż. Te informacje w programie Sprawdzam potwierdził prowadzący Krzysztof Skórzyński:

W tej sprawie padały i padają różne nazwiska, aktorów, biznesmenów, polityków – chciałbym powiedzieć, że potwierdziliśmy pojawiające się informacje, że wśród osób zaszczepionych w grudniu w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym była też Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Kasia Kieli obecnie przebywa za granicą — cytuje jego wypowiedź portal TVN24.

Głos na temat szczepień znanych osób zabrał minister Adam Niedzielski. Poinformował, że otrzymał już raport z kontroli w WUM-ie:

Przyglądam mu się. Nie zaskoczę państwa, że potwierdzają się wszystkie zrzuty, które pojawiały się w przestrzeni publicznej. Rzeczywiście tam były szczepione osoby nieuprawnione, to było robione w sposób bardzo nieelegancki, bo te osoby były wpisywane na listę jako pracownicy niemedyczni tej jednostki.

Minister dodał, że w poniedziałek z prezesem NFZ przedstawi w tej sprawie formalne wnioski. Warto dodać, że Warszawski Uniwersytet Medyczny, w którym odbywały się szczepienia poza kolejnością, może zostać za to ukarany karą finansową w wysokości 250 tys. zł.

Zobacz: Wysokość kary finansowej za szczepienia gwiazd bez kolejki ścina z nóg. W grę wchodzi horrendalna kwota


KAtarzyna Kieli - gwiazdy w DDTVN

KAtarzyna Kieli - gwiazdy w DDTVN

Katarzyna Kieli

Katarzyna Kieli

Katarzyna Kieli

Katarzyna Kieli

Dodaj komentarz

 • celebryckie cwaniactwo pisze:

  a tak na poczatku oanedmii zakalamen celebryty ujadaly na rzad, ze nie ma reklawic nie ma mseczek nie ma odziezy ochronnej, gdzie rzad stawal na glowie by zamawiac gdzie sie tylko dalo te akcesoria. te celebryty to tylko wybic sie przy kazdej okazji, zeby o nichg pisano , mowiono, zero sumienia priorytetow serca tylko forsa i wlasne 4 litery. a teraz polecialy bez kilejki po szczepienia bo maja sie za lepszych bo maja kolesi ktorzy im to umozliwia i nie protestuje reszta kolezxanek celebrytek ze zabrano lekarzom pielegniarkom ratownikom, kierowcom karetek panim sprzatajacym sluzbom, muindurowym,m ktorym protrestujace wsciekle pluly w btwarz zdejmujac maski, narazajaxc policjantow na zakazenia.

 • Blabla pisze:

  Po prostu.
  Lepiej sie zaszczepic niz non stop lykac pigulki ..
  Mozesz sie pukac do woli . Niebo na ziemii

 • Gość helar pisze:

  Nie kupuje Eris, Grycana, cafe. Nero. Nie oglądam TVN!!!!

 • Gość pisze:

  Rodziny,sąsiedzi medyków nie są celebrytami i też są szczepieni ,w czym problem .

 • Gość pisze:

  komuchy – komuchom

 • Yaboni pisze:

  Niestety, nie ma szczepionki przeciw chamstwu i cwaniactwu. Pocieszam się jednak, że nie ma także szczepionki na brak urody. Niektórym z tych „celebrytuf” nic już nie pomoże.

 • Gość pisze:

  Czyli powinien zająć się tym prokurator.Porwierdzono dane które nie są zgodne z prawdą

 • ANNA PAWLO. pisze:

  NO TAK WYGLĄDAJĄ NA SILNYCH A JEDNAK SŁABI,STRACH ICH PRZERASTA.

 • Gość pisze:

  Kto to jest? Opis oczywiście przeczytałam, ale jaka z niej gwiazda. wyglada na taka co pije dziennie 2 litry winska

 • Gośćjaaaaaaaaaa pisze:

  ale propaganda !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×