Szukaj

Karol Strasburger i jego żona już stracili pieniądze zebrane na ślubie. Na co je przeznaczyli?

Karol Strasburger- na co wydał pieniądze z wesela?

Karol Strasburger- na co wydał pieniądze z wesela?

Karol Strasburger wydał pieniądze, które zgromadził podczas ślubu z Małgorzatą Weremczuk. Małżonkowie zdecydowali, że środki finansowe przeznaczą na wyjątkowy cel. Zobacz, w co takiego zainwestowali. 

Karol Strasburger niedawno poślubił Małgorzatę Weremczuk. Chociaż parę dzieli 36 lat różnicy, łączy bardzo silne uczucie. To ono sprawiło, że postanowili złączyć swoje życia na zawsze. Karol i Małgorzata „tak” wypowiedzieli w Urzędzie Stanu Cywilnego. W tym dniu towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele.

Zobacz: Karol Strasburger wziął ślub z młodszą o 36 lat partnerką! Małgorzata Weremczuk wybrała przepiękną suknię ślubną

Karol Strasburger – pieniądze z wesela. Na co je wydał?

Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger, zamiast kwiatów, prosili o pieniądze. Wydali je na słuszny cel – pomoc Interwencyjnemu Ośrodkowi Preadopcyjnemu w Otwocku. Żona gwiazdy Familiady niedawno odwiedziła tę placówkę i była to dla niej niezapomniana wizyta:

O tym miejscu dowiedziałam się od przyjaciółki. Pojechałam tam jeszcze przed ślubem i pękło mi serce. Opowiedziałam o wszystkim Karolowi i od razu zaczęliśmy, bez rozgłosu, wśród znajomych zbierać rzeczy dla maluchów – wyznała w rozmowie z Faktem Małgorzata.

Zakochani zdecydowali także, by pieniądze zebrane podczas ich wesela, trafiły na ten cel:

Nasi goście zamiast kwiatów dawali pieniądze na rzecz ośrodka. (…) Medialne zamieszanie wokół nas i ślubu chcemy zamienić w dobro. Teraz zbieramy środki na remont podjazdu do ośrodka – dodała Weremczuk.

Zobacz: Karol Strasburger po raz pierwszy wyjawił, co naprawdę sądzi o różnicy wieku w swoim związku. Nie owijał w bawełnę [WIDEO]

Karol Strasburger i z Małgorzata Weremczuk – ślub, szczegóły uroczystości.

Dodajmy, że para pobrała się w drugi weekend sierpnia, początkowo jednak udało im się utrzymać uroczystość w tajemnicy. Karol i Małgorzata „tak” wypowiedzieli w Urzędzie Stanu Cywilnego, który znajdował się w miejscowości Konstancin-Jeziorna.

Po oficjalnej części przyszedł czas na przyjęcie, które odbyło się w hotelu i restauracji Noce i dnie. Podczas przyjęcia pojawiły się także osoby znane z pierwszych stron gazet – w tym m.in. Robert i Monika Janowscy, a także Tomasz Stockinger.

Zobacz: Jednak dziecko?! Karol Strasburger ostatecznie rozwiał wątpliwości co do swojego późnego ojcostwa!


Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub cywilny

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub cywilny

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×