Szukaj

Zakochany 71-letni Karol Strasburger pochwalił się swoją piękną 33-letnią partnerkę!

Karol Strasburger partnerka

Karol Strasburger partnerka

Karol Strasburger pokazał młodszą partnerkę

Karol Strasburger, choć skończył 70 lat, nadal uchodzi za łamacza kobiecych serc. Aktor jest w znakomitej formie, ma wysportowaną sylwetkę i wygląda prawie jak sprzed lat. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że amant cieszy się ogromnym powodzeniem u kobiet, nawet tych sporo od niego młodszych.

Jak już wcześniej pisaliśmy, gospodarz kultowej Familiady, jest obecnie w szczęśliwym związku z piękna 33-letnią  Małgorzatą Weremczuk. Warto wspomnieć, że Małgorzata jest zarazem  menadżerką aktora.

Karol Strasburger poznał młodszą od siebie o 38 lat Małgorzatę jeszcze w czasie, gdy żyła jego żona.  W 2006 roku bawili się bowiem na weselu wspólnych znajomych. Kobieta współpracowała wtedy z Maciejem Kuroniem. Karol natychmiast zakochała się w Małgosi. Jednak wówczas gwiazdor zmagał się z chorobą żony, podobno w Małgosi odnalazł wsparcie i pocieszenie, które trwało, aż do 2013 roku – śmierci żony prezentera:

Postarała się na nowo zorganizować moje życie, by uporządkować cały ten chaos. Pilnowała grafiku, umów, płatności, obiegu korespondencji i setek telefonów oraz e-maili, na które ja wówczas nie miałem ochoty odpowiadać – powiedział  gwiazdor wówczas w Na żywo.

Przypomnijmy, że przez kolejne lata Małgorzata była nadal mężatką, dopiero w 2017 roku zdecydowała się na rozwód. Jej małżeństwo było pasmem samych porażek, zatem teraz to Karol był dla niej wsparciem. Wspierał na tyle skutecznie, że w krótkim czasie po jej rozwodzie oficjalnie stali się parą:

Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jesteśmy z Małgosią szczęśliwi. Każde z nas przeszło długą drogę, na której los stawiał nam życiowe zakręty i to nas połączyło. Dziś wiem, że z Małgosią mogę stworzyć nowy, prawdziwy, budowany od fundamentów, ciepły dom – czytamy w tabloidzie.

Młoda Małgorzata jest wreszcie szczęśliwa. U boku starszego partnera odnalazła bowiem swoje przeznaczenie:

Ma młodą duszę, jest pełen pasji i aktywności życiowej, która i mnie napędza. Mamy zbliżone marzenia i cele, darzymy się ogromnym szacunkiem – mówiła na łamach Na żywo.

Karol z Małgorzata już nie muszą ukrywać swojego związku, ostatnio para pojawiła się razem na imprezie plenerowej, podczas której kochankowie nie spuszczali z siebie wzroku.

To się nazywa miłość.

Jak zaczęła się miłość Karola Strasburgera i jego młodszej o 38 lat partnerki? Szczegóły wyszły na jaw

Zaskakujące wyznanie Karola Strasburgera. „Nie mam w głowie takich pomysłów”. Jego młodziutka ukochana nie będzie zadowolona

 

Gwiazdy promują bezpieczną jazdę: Iwona Węgrowska, Maja Hyży, Cezary Żak, Przemysław Saleta


Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Karol Strasburger ma młodszą o 38 lat partnerkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×