Szukaj

Kamil Bednarek zmiażdżył klasą Daniela Martyniuka. Tak zamyka się dyskusje z hejterami

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Daniel Martyniuk nawet na chwilę nie daje o sobie zapomnieć. W jego życiu afera goni aferę. Dzisiaj postanowił zaatakować Kamila Bednarka. Co na to wokalista?

Daniel Martyniuk spokojnie może poszczyć się tytułem największego skandalisty w polskim show-biznesie. Nie ma tygodnia, by kolorowa prasa nie rozpisywała się o jego kolejnych wybrykach. Syn króla disco-polo przysparza swojemu ojcu sporo zmartwień. Na swoim koncie ma problemy małżeńskie, które stały się wielką pożywką dla mediów, ale także pobyt w areszcie i całą masę podobnych wybryków. Po ostatnim aresztowaniu, do którego doszło tuż przed Wielkanocą, syn Zenka miał przejść duchową przemianę. Po wyjściu z aresztu młody Martyniuk wyjechał wraz z rodzicami do Białowieży, gdzie planował się wyciszyć. Podobno obiecał swoim rodzicom poprawę:

Obiecał im poprawę – zdradził bliski znajomy rodziny Faktowi.  – Spędzają razem mnóstwo czasu. Rozmawiają, spacerują. Ostatnio byli w Białowieży.

Nie trwało to jednak zbyt długo. Daniel kilka dni po powrocie z rodzinnego urlopu wywołał wielki skandal podczas swojego pobyty w stolicy. Całą relacją z wydarzenia pochwalił się na swoim instastory. Na krótkich filmikach wyzywał właściciela jednego z warszawskich sklepów odzieżowych i tamtejszej knajpy. W mediach aż huczało od kolejnych doniesień. Młody skandalista zaledwie kilka dni temu ponownie stanął przed sądem za posiadanie narkotyków. Usłyszał kolejny wyrok i wydawało się, że po tej nauczce zdecyduje się wyciszyć. Nie trwało to jednak zbyt długo i dzisiaj ponownie wrócił na okładki gazet.

Kamil Bednarek odpowiada na krytykę Daniela Martyniuka

Tym razem młody Daniel Martyniuk postanowił zaczepić Kamila Bednarka. We wtorkowy poranek w jego relacji na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym śpiewa przebój Boba Marleya – Get Up Stand Up. Po zakończeniu swojego wokalnego popisu postanowił zwrócić się wprost do polskiego artysty.

Przepraszam za jakość, ale to jest nagrywane tylko i wyłącznie kamerą z Instagrama i na żywo. Ogólnie powiem wam tak, że nagrałem to specjalnie za to, że jak włączam za każdym razem TVN i widzę Bednarka reklamę, który nie wie, czy jest w ogólne rastamanem, czy on już chyba sam nie wie, kim on jest. Dla mnie on jest nikim, dla mnie przez takich ludzi jak on Bob Marley przewraca się w grobie. Serio mówię.

Na temat zaczepki Martyniuka wypowiedział się menedżer Kamila Bednarka. Portal Plejada poprosił go o komentarz w tej sprawie i usłyszał bardzo dyplomatyczną wypowiedź.

Życzymy panu Danielowi dużo zdrówka, pomyślności i pogody ducha na co dzień. To jest nasz jedyny komentarz w tym temacie – powiedział menedżer Kamila Bednarka.

Widać, że wokalista nie ma zamiaru wchodzić w słowną polemikę z synem Zenka Martyniuka i chce uniknąć rozdmuchiwania tej sprawy w mediach.

 


Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Daniel Martyniuk atakuje Kamila Bednarka. Co mu zarzuca?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować