Szukaj

Wieniawa i Terrazzino trenują do „TzG” mimo zakazu zbliżania się. Sprytnie obeszli zasady kwarantanny

Julia Wieniawa i Stefano Terazzino postanowili sprytnie obejść zasady kwarantanny. Ich trening przed nowymi odcinkami Tańca z gwiazdami zrobił ogromne wrażenie na internautach.
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Julia Wieniawa przez wiele tygodni przygotowywała się do udziału w Tańcu z Gwiazdami. Oprócz prób ze swoim tanecznym partnerem, Stefano Terazzino, gwiazda ostro trenowała na siłowni. Już po pierwszym odcinku show dała się poznać jako bardzo ambitna i utalentowana uczestniczka, która zachwyciła nie tylko widzów, ale również ekspertów. Jako pierwsza w tej edycji dostała od jurorów maksymalną liczbę 30 punktów. Niestety w związku z panującą pandemią koronawirusa stacja Polsat zdecydowała się na przełożenie emisji tanecznego show do jesiennej ramówki.

Julia Wieniawa tańczy ze Stefano Terrazzino

Julka jest bardzo odpowiedzialna i zgodnie z zaleceniami rządu pozostaje w domu. Do tego samego nawołuje swoich fanów. Mocno zaangażowała się w akcję #zostańwdomu. Swoim obserwatorom regularnie podsyła pomysły na kreatywne spędzanie tego czasu. Salon w swoim mieszkaniu przekształciła w prawdziwe studio jogi. Filmy z ćwiczeniami regularnie publikuje na snapach, prężąc idealną figurę w skąpych strojach. Nie zaprzestała również tanecznych treningów. Na TikToku i Instagramie codziennie pojawiają się układy choreograficzne w jej wykonaniu. Ostatnio odtworzyła słynny występ J.Lo z Super Bowl, czym pokazała, że Kryształowa Kula Tańca z Gwiazdami jest w zasięgu jej ręki.

Razem ze Stefano Terazzino postanowili umilić czas swoim fanom. Widzieliśmy już, jak wspólnie śpiewają wielkie hity, ale tym razem naprawdę zaszaleli. Para nagrała filmik, na punkcie, którego zwariował cały Instagram. Trzeba przyznać, że Julce nie brakuje ani tanecznego talentu, ani kreatywności. Nie bójcie się jednak – zasady kwarantanny zostały zachowane. Obydwoje, są bardzo odpowiedzialni, bo spotkali się jedynie wirtualnie. Z pomocą przyszła oczywiście technologia. Gwiazdy odtworzyły scenę z Dirty Dancing – to prawdziwy hit!

Fani pary są zachwyceni. Pod filmem pojawiły się setki pozytywnych komentarzy:

  • No i mozna zrobić Taniec z Gwiazdami online.
  • Jestem pod ogromnym wrażeniem.
  • Idealnie.
  • Mega kratywnie.

Obserwatorzy Julii i Stefano proszą o więcej takich filmów. My również chętnie zobaczymy kolejne taneczne układy w wykonaniu tej dwójki.


Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa w ramionach Strefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa w ramionach Strefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×