Szukaj

Wieniawa pręży się na macie, Wierzbicka gotuje, a Socha robi peeling. Tak wygląda kwarantanna u gwiazd [WIDEO]

Pandemia koronawirusa zmusiła gwiazdy do pozostania w domach. Co na kwarantannie robią Magda Gessler, Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa, Marta Wierzbicka, Małgorzata Socha i inni? Sprawdziła to nasza reporterka – Karolina Motylewska.
Koronawirus. Co robią gwiazdy na kwarantannie?

Koronawirus. Co robią gwiazdy na kwarantannie?

To już kolejny dzień bez wychodzenia z domu. Jedni zaczynają się przyzwyczajać do ograniczeń wprowadzonych przez rząd, niektórzy narzekają na nudę, a inni starają się, aby czas w domowym zaciszu wykorzystać jak najbardziej produktywnie. Co w tym czasie robią gwiazdy polskiego show-biznesu, które dotychczas tak aktywne brylowały na salonach? Sprawdziliśmy.

Kwarantanna u polskich gwiazd

Małgorzata Rozenek, przez wzgląd na sytuację i swój szczególny stan, postanowiła trochę zwolnić. Gwiazda wyjechała na wieś, gdzie w spokoju i w gronie bliskich może cieszyć się ostatnimi tygodniami ciąży. Z kolei Julia Wieniawa zachęca swoich fanów do wspólnego dbania o formę. Na jej Instagramie znajdziemy zestawy ćwiczeń, które pomagają jej zachować smukłą sylwetkę. To jednak nie wszystko – w przerwie pomiędzy treningami aktorka postanowiła zrobić remanent w swojej garderobie. Nienoszone już ubrania ma zamiar wystawić je na aukcji, a całą kwotę, która zostanie zebrana podczas licytacji przeznaczy na służbę zdrowia.

Na nudę nie narzeka także Małgorzata Socha. Gwiazda Przyjaciółek zachęca internautki do dbania o skórę, robienia porządków w domu, a także do gotowania z bliskimi. Do podobnych aktywności namawia Magda Gessler, która przygotowała dla swoich fanów kilka sprawdzonych przepisów.

A jak wygląda kwarantanna u Marty Wierzbickiej, Anny Lewandowskiej czy Karoliny Gilon? Tego dowiedziecie się z przeglądu wideo, którzy przygotowała nasza reporterka – Karolina Motylewska.


Julia Wieniawa wyprzadje szafe

Julia Wieniawa wyprzadje szafe

Julia Wieniawa motywuje fanów do ćwiczeń

Julia Wieniawa motywuje fanów do ćwiczeń

Julia Wieniawa motywuje fanów do ćwiczeń

Julia Wieniawa motywuje fanów do ćwiczeń

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×