Szukaj

Koniec przyjaźni Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Aktorzy posunęli się do radykalnych kroków

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie mają kontaktu

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie mają kontaktu

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie mają kontaktu?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przestali obserwować swoje konta na Instagramie. W ten sposób potwierdzili, że ich przyjaźń się skończyła. Co się stało? 

Antek Królikowski i Julia Wieniawa przez dwa lata byli uznawani za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Kiedy zakochani się rozstali, aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że nadal chce utrzymywać kontakt z byłym partnerem. Podobno wówczas wciąż łączyło ich sporo tematów:

Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie… Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię.

Te deklaracje to jednak już przeszłość, a dawni zakochani nie mają kontaktu. Wszystko przez nowy związek Julii, która rzekomo spotyka się z Baronem. Chociaż oficjalnie ani aktorka ani muzyk plotek nie potwierdzili, sporo mówi fakt, że niedawno spędzili urlop w tym samym miejscu, w tym samym czasie.

Wieniawa kulisy odpoczynku regularnie relacjonowała w sieci. To podobno nie spodobało się Antkowi Królikowskiemu. Zaczęło się od uszczypliwych komentarzy, a doszło do tego, że na wzajem usunęli się z grona znajomych na Instagramie.

Wygląda więc na to, że z obiecywanej do niedawna przyjaźni nici, a dawne deklaracje nie przetrwały zderzenia z rzeczywistością. Żałujecie, że to wszystko tak się zakończyło?

Baron potwierdził związek z Julią Wieniawą? Muzyk odsłania coraz więcej kart!

Gwiazda „Big Brothera” przyjaźni się z Maffashion i Julią Wieniawą! Zna show-biznes lepiej niż ktokolwiek inny!

Wszystko się wydało! Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na Wyspach Zielonego Przylądka! Ich zdjęcia z plaży rozwiały wszystkie wątpliwości!

 

 


Antek Królikowski nie obserwuje Julii Wieniawy

Antek Królikowski nie obserwuje Julii Wieniawy

Julia Wieniawa nie obserwuje Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa nie obserwuje Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×