Uwielbiana przez widzów gwiazda „M jak miłość” rzuca aktorstwo. Znalazła nowy pomysł na życie

M jak Miłość

M jak Miłość

Gwiazda M jak miłość, postanowiła zrezygnować z aktorstwa. Obecnie realizuje się w swojej drugiej pasji. O kim mowa? Czym zajęła się aktorka?

M jak miłość to serial, który od dwóch dekad cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej. Fani po raz pierwszy licznie zgromadzili się przed telewizorami 4 listopada 2000 roku, by obejrzeć premierowy odcinek nowej produkcji. W krótkim czasie niemalże cała Polska zaczęła żyć perypetiami rodziny Mostowiaków. Seniorką rodu jest Barbara, która doczekała się czworga dzieci. Wychowywała je wspólnie z mężem Lucjanem, a gdy te dorosły rozpoczęły nowe życie w Warszawie. Produkcja opowiada losy całej sagi oraz ich przyjaciół.

Format nadal nie traci na oglądalności, czego dowodem są otrzymywane Telekamery. Serial ma ich na swoim koncie aż 5, w tym Złotą i Platynową. Serial wykreował też wiele gwiazd, do których z powodzeniem można zaliczyć Katarzynę CichopekBarbarę Kurdej-Szatan czy Rafała Mroczka. Wcielająca się w rolę seniorki rodu Teresa Lipowska ma 84 lata, jednak nawet nie myśli o tym, by zrezygnować z pracy, ponieważ uwielbia swoją postać. To tylko świadczy o tym, jaka atmosfera panuje na planie zdjęciowym.

Gwiazda M jak miłość porzuciła aktorstwo

M jak Miłość swoją karierę zaczęło wielu młodych aktorów, a innym udało się w ten sposób podbić świat show-biznesu. Joanna Sydor zasłynęła dzięki roli Teresy Makowskiej-Jakubczyk, która przed laty była pierwszą i nieszczęśliwą miłością Pawła Zduńskiego. Bohater mimo młodego wieku gotowy był założyć z nią rodzinę i wychowywać jej córkę. Ostatecznie jednak nie spełnił tego marzenia, a ich ścieżki się rozeszły. Po latach na krótko wróciła na plan serialu.

Sydor wystąpiła także w Na dobre i na złe, Ojcu Mateuszu, Prawie AgatyKomisarzu Alexie, jednak w żadnym z nich nie zagrzała miejsca na długo. Ostatecznie zdecydowała się odstawić karierę w show-biznesie na boczny tor i skupić się na swojej drugiej pasji. Nie wiele osób wie, że Joanna w 2014 roku ukończyła studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i obecnie spełnia się w branży architektonicznej.

Serialowa Teresa jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi dwa profile: prywatny, a drugi na potrzeby prowadzonej przez nią pracowni (@joannasydor_pracowniawnetrz). W jednym z wpisów udostępnionych w ubiegłym roku zdradziła, że kocha architekturę wnętrz, a w jej projektach nie brakuje elegancji i klasyki, którą umiejętnie łączy z nowoczesnością.

Moją największą miłością jest sztuka – szeroko rozumiana, która potrafi oddziaływać na człowieka, jego estetykę, funkcjonowanie, samopoczucie, życie.

Dlatego równie mocno jak teatr, film, aktorstwo kocham architekturę wnętrz. Dla mnie piękno ukryte jest wszędzie, zwłaszcza w przestrzeni, w której żyjemy. Projektuję rzeczywistość inspirowaną moją wrażliwością, temperamentem, wyczuciem struktur i kolorem. Łączę w jedną, różnobarwną acz spójną całość, jednocześnie troszcząc się o to, aby projekty i realizacje odzwierciedlały osobowość klientów, dla których pracuje. Czasami styl i potrzeby codziennego życia moich klientów znacząco różnią się od moich, wtedy wkraczam w ich świat, zapoznaje się z nim i tworzę.

W swoich projektach kieruję się elegancją, prostotą oraz klasyką połączoną z nowoczesnością. W moich realizacjach korzystam z naturalnych materiałów. Dużą wagę przywiązuje do detali oraz funkcjonalności i ergonomii wnętrz.

Dbam, aby nakreślona przestrzeń idealnie komponowała się z osobami, które będą z niej korzystać.

Chcielibyście, żeby Joanna zaprojektowała wnętrza waszych domów?


Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Komentarze

 • Gość pisze:

  Produkcja opowiada losy całej sagi
  Tu przestałem czytać. Niech się pani dalej uczy, pani Magdo

 • Gość pisze:

  Pani Joanno,realizując swoją pasję,przyczynia się pani,do zdobienia tego świata.Zyczę realizacji marzeń,w szerokim słowa znaczeniu.Serdecznie pozdrawiam 😍

 • Gość pisze:

  No i bardzo dobrze… „Gwiazda” to dużo na wyrost… Obecnie panuje moda na nadawanie tytułów takich jak gwiazda, celebrytka itp. Aktorstwo zdecydowanie tej pani nie szło. Niech się sprawdzi na innej płaszczyźnie, powodzenia

 • Gość pisze:

  Sukcesow Pani Joanno!

 • Gość pisze:

  Kolejna reklama . Tylko ukryta w artykule . Mądry zrozumie . Nie bardzo mądry – zamówi panią Joannę . Ale to dobrze bo i tak ktoś by to zrobił . Jak by nie pani Joanna to zrobił by to jakiś Kowalski albo pani Nowak . Jestem za żeby szukać nowoczesnych ukrytych reklam. Choć nie na wszystkich działają . Są inne sposoby ale to już inny temat . Pozdrawiam GOŚĆ .

 • Nata pisze:

  Kobieta z klasą .

 • Gość pisze:

  Super kobietka ,życzę spełnienia marzeń i sukcesów.

 • Gość pisze:

  Profesjonalna projektantka. Nie jakąś amatorka z Totalny h rewolucji.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×