NewsyNa pogrzebie Kotulanki doszło do awantury. Wszystko przez Wawrzeckiego. "Miał pan tupet"

Na pogrzebie Kotulanki doszło do awantury. Wszystko przez Wawrzeckiego. "Miał pan tupet"

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku na skutek udaru. Aktorka przez lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Mało brakowało, a na jej pogrzebie doszłoby do poważnej awantury. Wszystko przez pojawienie się Pawła Wawrzeckiego, które inni żałobnicy uznali za nietakt.

Wawrzecki na pogrzebie Kotulanki
Wawrzecki na pogrzebie Kotulanki
Źródło zdjęć: © KAPiF

Agnieszka Kotulanka w pamięci wielu Polaków zapisała się jako Krystyna Lubicz -bohaterka kultowego serialu TVP. W "Klanie", o którym mowa, grała przez wiele lat, zjednując sobie serca widzów. Prywatnie aktorka walczyła z nałogiem, który ciągnął ją w dół. Na jej pogrzebie niemal doszło do awantury, kiedy jeden z żałobników wytknął Pawłowi Wawrzeckiemu nietaktowne zachowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edward Miszczak o przyszłości "Halo tu Polsat". Jak podsumował dwa lata swojej pracy w Polsacie?

Na pogrzebie Agnieszki Kotulanki niemal doszło do awantury

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli niegdyś parą, jednak aktor zdecydował się zakończyć tę relację. Nie było tajemnicą, że Kotulanka zmagała się z własnymi demonami, a jedynym z nich było uzależnienie od alkoholu.

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Pogrzeb aktorki odbył się tydzień po jej śmierci w kościele w Legionowie. Wśród żałobników było wielu jej przyjaciół, pojawił się także Paweł Wawrzecki. To niemal zakończyło się awanturą. Agnieszka Kotulanka miała mocno przeżyć ich rozstanie. Właśnie dlatego obecność aktora na jej pogrzebie nie każdemu się spodobała. Wawrzecki musiał zmierzyć się z krytyką.

Miał pan tupet, że pan tu przyszedł - miał krzyknąć jeden z żałobników do Wawrzeckiego.

Afery udało się uniknąć dzięki interwencji Andrzeja Grabarczyka, który przypomniał zgromadzonym, że pogrzeb nie jest okolicznością, kiedy powinno się rozdrapywać dawne rany.

Paweł Wawrzecki
Paweł Wawrzecki © KAPIF

Wybrane dla Ciebie