Joanna Moro chwali się, że zostawiła męża. Uciekła z córką na drugi koniec Europy: „Od dziś podróżujemy we dwie…”

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro pojechała na wakacje z córką. Wypoczywa w pięknym miejscu. Gdzie znajduje się gwiazda i dlaczego nie zabrała ze sobą męża?

Joanna Moro to urodzona na Litwie Polka. Od 2006 roku możemy obserwować ją w licznych serialach i produkcjach filmowych. Grała m.in. w Magdzie M.M jak miłośćKlanieNa WspólnejPlebanii Annie German. W 2008 roku poślubiła Mirosława Szpilewskiego. Para ma trójkę dzieci – Mikołaja, Jeremiego i najmłodszą Ewę. W ostatnim czasie wywołała dyskusję, gdy zdradziła na Instagramie, że dalej karmi córkę piersią, choć dziecko ma już dwa latka.

Karmienie piersią to temat bardzo indywidualny. Jeśli zadamy sobie pytanie – jak długo karmić dziecko piersią to żadna odpowiedź nie będzie ani dobra, ani zła. Wierzę w to, że my mamy same wiemy najlepiej co jest dla naszych dzieci najlepsze. U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno i na razie jednak cyc powraca . Jak to było u Was, kiedy odstawiłyście dziecko od piersi? Macie jakieś wskazówki w tym temacie? – pochwaliła się aktorka.

Jej wpis wywołał wtedy mieszane reakcje ze strony internautów. Niektórzy pisali, że powinna już w tym wieku oduczyć małą ssania piersi.

Joanna Moro na wakacjach. Zostawiła „chłopa”

Jak widać, Joanna Moro i jej córeczka pozostają nierozłączne. Teraz wybrały się we dwie na wakacje do ośrodka Cale Major na hiszpańskiej wyspie Majorka. Na ten czas aktorka zostawiła swojego „chłopa” w domu. Jak wyjaśniła na Instagramie:

Tak naprawdę to przyjechałam odwiedzić koleżankę , a że sumienie mnie gryzło, żeby zostawić chłopa znowu z trójką w domu (bo przecież niedawno byłam w Lizbonie z koleżankami) – to wzięłam Ewę ze sobą i w sumie to była bardzo dobra decyzja 😉 Od dziś podróżujemy we dwie i odkrywamy najpiękniejsze zakątki świata razem 😉 Jest super!

Joanna bawi się na wakacjach „na sportowo”. Podczas wypoczynku nie obija się i m.in. chodzi na pieszo.

Na pierwszym zdjęciu nasz poranny wspólny jogging po wzgórzach Palmy. Choć nie biegałam to pot ze mnie spływał. W morzu wykapałyśmy się do połowy, bo zapomniałyśmy o śniadaniu, a nie poczekałoby. Zdążyłyśmy, ufff, było pysznie, a gdy pełny brzuszek, dzidzia ma to pięknie i szybko usypia, więc mama ma czas na relaks przy basenie – napisała gwiazda.

Na zakończenie uzupełniła:

Zaraz, jeszcze dziś, jedziemy na wycieczkę , więc zbieram siły.

Zdjęcia z pobytu w słonecznej Hiszpanii, które opublikowała, spodobały się instagramowiczom. Pisali m.in.:

 • Cudownie. Z dzieckiem najlepiej!!! Raz na ruski rok można się wybrać bez dziecka ale to cudowne eksplorować świat z dzieckiem.

 • Jak Wam wspaniale!

 • Uroczo, świetnie. Miłego pobytu… Pozdrawiam milutko.

Całą fotorelację z wypadu Moro i jej córeczki możecie zobaczyć poniżej i w naszej galerii.


Zdjęcie Joanny Moro z Instagrama

Zdjęcie Joanny Moro z Instagrama

Zdjęcie Joanny Moro z Instagrama

Zdjęcie Joanny Moro z Instagrama

Zdjęcie Joanny Moro z Instagrama

Zdjęcie Joanny Moro z Instagrama

Komentarze

 • Milok1 pisze:

  Ludzie są zazdrośni jeśli komuś jest lepiej to trzeba go zdołować złośliwymi komentarzami. I dobrze że wypoczywa z córeczką ….każdy odpoczywa jak chce , gdzie chce i na ile go stać . Ja życzę miłego wypoczynku …a tym co zazdroszczą niech się dup…..a ściśnie.

 • GośćLolo pisze:

  Lepiej idzie jej opieka nad dzieckiem jak śpiewanie i niech tak zostanie

 • Gość pisze:

  Taki live od obry na majorke do obry ha ha real pastwisko the best fc freeky groningen ajax liverpool barcelona fc freeky monster poliglot polen ha ha to jakiś wicieruch ha ha perfect system kakało the best ha ha postęp byle hajs się zgadzał i to tyle

 • Gość pisze:

  Ale to jak sama z Malenstwem to kto jej te zdjęcia robi???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×