Joanna Kulig z główną rolą w hollywoodzkiej komedii romantycznej! Zagra z tuzami kina – Nicole Kidman, Anne Hathaway…

Joanna Kulig gwiazdą filmu pt. „She came to me”

Joanna Kulig gwiazdą filmu pt. „She came to me”

Joanna Kulig wystąpi w hollywoodzkiej komedii romantycznej u boku popularnych gwiazd. Znamy tytuł produkcji i obsadę. Kiedy premiera?

Joanna Kulig jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Każda produkcja z jej udziałem w krótkim czasie odnosi sukces. Dwukrotnie została wyróżniona nagrodą Orła – po raz pierwszy za drugoplanową rolę w filmie Sponsoring, a kolejną otrzymała za główną rolę w filmie Zimna wojna. Po sukcesie tej produkcji gwiazda zaczęła otrzymywać kolejne propozycje, które pozwoliły jej rozwinąć skrzydła. W krótkim czasie została dostrzeżona również przez zagranicznych producentów. Przez krótki czas mieszkała w Los Angeles, skąd przeprowadziła się do Francji, aby grać w serialu The Eddy, który jest dostępny na platformie Netflix.

Media właśnie obiegła wiadomość, że Joanna otrzymała jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji. U jej boku zobaczymy kilku innych dobrze znanych artystów.

Joanna Kulig gwiazdą komedii romantycznej pt. She Came To Me

Tabloid Variety jako pierwszy poinformował, że Rebecca Miller zdecydowała, kto wystąpi w komedii romantycznej pt. She Came To Me. O formacie po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć w 2017 roku. Wówczas to podjęto decyzję, że w filmie wystąpią Nicole KidmanSteve CarellAmy Schumer. Wszystko wskazywało na to, że gwiazdy lada moment wejdą na plan zdjęciowy, jednak tak się nie stało. Scenariusz przeleżał kilka lat w szafie do czasu, aż ponownie podjęto decyzję o jego ekranizacji.

Według najnowszych doniesień główne role otrzymali: Anne HathawayMarisa TomeiTahar Rahim oraz Joanna Kulig.

O czym jest film She Came To Me z Joanną Kulig?

She Came To Me to wielowątkowa i wielopokoleniowa historia, której akcja toczy się w Nowym Jorku. Film opowiada o losach kompozytora, który ma blokadę twórczą i na nowo odkrywa swoją pasję po nocy spędzonej z przypadkową kobietą. W filmie zobaczymy również historię pary nastolatków, którzy próbują udowodnić rodzicom, że łączy ich coś więcej niż przelotne zauroczenie oraz kobiety sukcesu, która przeżywa miłość w różnych, niespodziewanych, miejscach.

Format po raz pierwszy zostanie wyświetlony na targach Cannes Marche du Film. To wówczas zostanie ujawniona data premiery.

Trzymamy kciuki za Joannę i życzymy jej wielu sukcesów.


Joanna Kulig – Paszporty Polityki 2020

Joanna Kulig – Paszporty Polityki 2020

Joanna Kulig - Vogue Poland - świąteczny toast

Joanna Kulig - Vogue Poland - świąteczny toast

Joanna Kulig

Joanna Kulig " The Eddy" - Instagram

Komentarze

  • Gość pisze:

    To Kulig, a nie wiadoma „gwiazda.

  • Gość pisze:

    Taki lajf źeby nie było jak zawsze pokazanie d..py i zrobienie loda jak atak hakerski na pierd..ły przez pierd..ły stary numer jak kakało byle kasa sie zgadzała a reszta to dla idi..tów i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×